خبر های مرتبط با خودرو رنو

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


ایران خودرو | رنو

بازدید : 83

خودرو الکتریکی | رنو

رنو کانگو که در فرانسه تولید میشود اکنون این شرکت از نسخه مسافری رنو کانگو با لقب E-Tech نیز رونمایی کرد ، خودرویی که از نظر ظاهری با مدل تجاری تفاوت چندانی ندارد ، فقط طرح جلو پنجره با نسخه­‌های بنزین و دیزل متفاوت است.


بازدید : 311

خودرو الکتریکی | رنو

برای خودرو رنو 5 در سال 2022 جشن 50 سالگی توسط برند فرانسوی رنو برگزار میشود ، جالب است بدانید بین سال های 1972 تا 1984 در چندین کشور مختلف از جمله ایران بیش از 5 میلیون دستگاه رنو 5 فروخته شده ، به مناسبت این سالگرد از رنو 5 دیامانت (Diamant) رونمایی شد.


بازدید : 536

خودرو الکتریکی | رنو

شرکت رنو توانسته در طول دهه گذشته عنوان پرفروش‌­ترین خودروی برقی اروپا را با فروش 380 هزار دستگاه رنو زوئی در سال های 2012 تا 2022 را اذعان خود کند ، اینبار شرکت رنو با انجام تغییراتی اساسی بر روی renault zoe آن را به فیس‌لیفت میان‌دوره‌ای برای سال 2022 تبدیل کرده است.


بازدید : 404

خودرو الکتریکی | رنو

جای تعجب ندارد که تمام شرکت های خودروسازی به سمت الکتریکی کردن محصولات خود رفته اند شاهد تولید خودروی الکتریکی از محصولات رنو باشیم ، موبالایز لیمو نام محصول جدید شرکت رنو است و با هدف فروش به شرکت‌های حمل و نقل شهری و رانندگان تاکسی ساخته شده است.


بازدید : 1299

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو از خودروی تلیسمان ۲۰۲۰ خود که قصد شرکت در نمایشگاه ژنو را دارد رونمایی کرد که شاهد تغییراتی از جمله جلو پنجره‌ی جدید ، چراغ‌های جلو نیز از نوع LED ماتریکس هستند و چراغ راهنمای هوشمند نیز به‌ صورت یکپارچه درون آن‌ها قرار گرفته است.


بازدید : 1598

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو مدل جدید و فیس‌لیفت مگان را معرفی کرد. این خودرو در چند تیپ مختلف با پیشرانه‌های بنزینی و هیبرید و سیستم نیمه‌ خودران سطح دو عرضه خواهد شد.


بازدید : 1202

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو اسپرت از نسخه‌ی جدید خودروی الکتریکی رنو زویی با قدرت ۳۳۵ اسب‌بخار رونمایی کرده این خودرو آماده قدرت نمایی در مسابقات آندروس ترافی (Andros Trophy) است.


بازدید : 1305
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 8 از 8 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد