خبر های مرتبط با خودرو رنو

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


خودرو الکتریکی | رنو

شرکت رنو توانسته در طول دهه گذشته عنوان پرفروش‌­ترین خودروی برقی اروپا را با فروش 380 هزار دستگاه رنو زوئی در سال های 2012 تا 2022 را اذعان خود کند ، اینبار شرکت رنو با انجام تغییراتی اساسی بر روی renault zoe آن را به فیس‌لیفت میان‌دوره‌ای برای سال 2022 تبدیل کرده است.


بازدید : 49

خودرو الکتریکی | رنو

جای تعجب ندارد که تمام شرکت های خودروسازی به سمت الکتریکی کردن محصولات خود رفته اند شاهد تولید خودروی الکتریکی از محصولات رنو باشیم ، موبالایز لیمو نام محصول جدید شرکت رنو است و با هدف فروش به شرکت‌های حمل و نقل شهری و رانندگان تاکسی ساخته شده است.


بازدید : 626

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو از خودروی تلیسمان ۲۰۲۰ خود که قصد شرکت در نمایشگاه ژنو را دارد رونمایی کرد که شاهد تغییراتی از جمله جلو پنجره‌ی جدید ، چراغ‌های جلو نیز از نوع LED ماتریکس هستند و چراغ راهنمای هوشمند نیز به‌ صورت یکپارچه درون آن‌ها قرار گرفته است.


بازدید : 859

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو مدل جدید و فیس‌لیفت مگان را معرفی کرد. این خودرو در چند تیپ مختلف با پیشرانه‌های بنزینی و هیبرید و سیستم نیمه‌ خودران سطح دو عرضه خواهد شد.


بازدید : 705

اخبار خارجی | رنو

کمپانی رنو اسپرت از نسخه‌ی جدید خودروی الکتریکی رنو زویی با قدرت ۳۳۵ اسب‌بخار رونمایی کرده این خودرو آماده قدرت نمایی در مسابقات آندروس ترافی (Andros Trophy) است.


بازدید : 820
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 5 از 5 ]
loading