اخبار روز خودرو های داخلی و خارجی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | چانگان

خودرویی که در تصویر میبینید یک کراس‌اور کامپکت با نام چانگان اوشان X5 Plus است که در بازه قیمتی 14,000 تا 16,500 دلار قرار دارد ، این خودرو بر اساس پلتفرم MPA چانگان ساخته شده است.این خودرو اولین بار در جولای 2020 در نمایشگاه خودرو چنگدو معرفی شد.


بازدید : 25

اخبار خارجی | سوبارو

سوبارو رکس خودرویی است که اول برای ژاپنی ها با قیمت پایه 12,900 دلار عرضه خواهد شد ، البته در سال های 1972 تا 1992 به عنوان خودرویی در رده کِی کار (خودروهای بسیار کوچک شهری در ژاپن) تولید می­‌شد.


بازدید : 28

خودرو الکتریکی | آئودی

اینبار شرکت آئودی تصمیم به برقی کردن خودرو پرچمدار خود کرده ، داریم در مورد آئودی E-Tron صحبت میکنیم ، با بروز رسانی انجام شده همچنان در دو نسخه استاندارد و اسپرت‌بک با نام جدید Q8 E-Tron عرضه می­‌شود ، این خودرو با قیمت پایه 74,400 یورو ابتدا در آلمان و بعد سایر کشورهای اروپا عرضه خواهد شد.


بازدید : 44

اخبار خارجی | جيلی

پس از فروش ضعیف خودرو جیلی هائویو - Haoyue در سال 2021 ، اینبار شرکت جیلی تصمیم گرفته نسخه جدیدی از این خودرو را با نام هائویو L و تغییرات گسترده تا قبل از پایان سال جاری عرضه کند تا دوباره‌­ بازار را بدست بیاورد.


بازدید : 36

اخبار خارجی | متفرقه

شرکت رینگ برادرز (Ringbrothers) در ایالت ویسکانسین با معرفی خودروهای کلاسیک که از اساس نوسازی شده‌ ­اند خود را معرفی کرد ، در حال حاضر این شرکت با 4 محصول جدید خود به نمایشگاه SEMA 2022 آمده است.


بازدید : 29

خودرو الکتریکی | جيپ

جیپ CJ Surge از آن دسته خودروهایی است که در حال حاضر به خط تولید نخواهد رسید و هیچ برنامه‌­ای برای تولید آن اعلام نشده است ، اکنون شرکت موپار یک جیپ کانسپت را نیز برای نمایش در SEMA 2022 حاضر کرده است.


بازدید : 40

شرکت دانگ‌فنگ چندین زیر مجموعه دارد ، یکی از آن ها برند آئولوس - Aeolus که در بازار چین به نام فنگشن نیز شناخته می­‌شود ، یکی از محصولات این برند سدان ایشوان Yixuan است که در سال 2020 معرفی و رونمایی کرد و تا به الان 5283 دستگاه از آن به فروش رفته است.


بازدید : 47

سپتامبر 2021 بود که چری تیگو 7 پلاس معرفی شد و بعد از مدتی در ژوئن امسال نسخه جدید آن با برخی تغییرات ظاهری و پیشرانه پلاگین هیبرید معرفی شد ، این خودرو که در طول ، عرض ، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.5 ، 1.862 ، 1.695 و 2.67 ساخته شده به عنوان یک کراس‌­اور 5 نفره شناخته میشود.اکنون پیش‌فروش این شاسی بلند در چین آغاز شده و حدودا 14,900 تا 16,900 دلار قیمت دارد.


بازدید : 64

قرار است دو نسخه از خودرو مازراتی گریکاله باربی ادیشن به رنگ صورتی و تنها به تعداد دو دستگاه تولید شود ، اولین نسخه در فروشگاه Neiman Marcus و به قیمت 330 هزار دلار از پاییز امسال در آمریکا به فروش می‌رسد که 33 هزار دلار آن برای پروژه Dream Gap باربی دریافت می‌شود.این همکاری با خیریه انجام شده تا فرصت‌های برابری برای دختران ارائه شود.


بازدید : 50

برند کایی یا همان کووین که بارها اسم آن را شنیده ایم توسط چری در سال 2014 به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای ارزان ، تاسیس شد اما اکنون یک نهاد تجاری تحت مدیریت دولت محلی ییبین در ایالت سیچوان 51 درصد از سهام این شرکت را خریداری کرده و از تاسیسات جدید تولید هم استفاده میکند ، اما کماکان از فناوری چری برای ساخت محصولات این برند استفاده می‌­شود.


بازدید : 39

یکی از رانندگان مشهور اتومبیلرانی به نام اولیور لومبارد یک شرکت در فرانسه پایه گذاری کرده که حدود دو سال پیش از نسخه کانسپت هوپیوم ماشینا ویژن رونمایی کرد ، اکنون نسخه نهایی از هوپیوم ماشینا ویژن (Hopium Machina Vision) در نمایشگاه خودرو پاریس به معرض نمایش درآمده و این شرکت آماده ثبت سفارش مشتریان است.


بازدید : 44

یکی دیگر از خودروهایی که به آمریکای شمالی عرضه نمیشود از برند آئودی است یعنی آئودی RS3 پرفورمنس ادیشن ، فقط 300 دستگاه از آن تولید میشود و از اوایل سال 2023 با قیمت پایه 87 هزار یورو تحویل مشتریان میشود.


بازدید : 61
اخبار
[445] خودرو
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 12 از 445 ]
loading