خبر های مرتبط با خودرو دانگ فنگ

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | دانگ فنگ

اینبار شرکت دانگ فانگ از یک خودرو خانوادگی به نام دانگ‌­فنگ فورتینگ یات رونمایی کرد ، که به صورت هفت نفره با سه ردیف صندلی عرضه می‌شود.کلمه Yacht به معنای قایق تفریحی است که ظاهرا به راحتی سواری آن اشاره دارد.


بازدید : 582

اخبار داخلی | دانگ فنگ

دوباره شاهد ورود خودرویی جدید از گروه DFM در ایران هستیم ، چراکه این گروه پیشنهاد سه محصول برای عرضه در بازار ایران را داده اند ، دانگ‌فنگ ژینگ 500 و فِنگوانگ 500 یا بهتر بگیم همان دانگ‌فنگ 500 که یک شاسی بلند است هم ، در این لیست وجود دارد.در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کدام شرکت ایرانی مسئول وارد کردن محصولات دانگ فانگ است ، دردسترس نیست.


بازدید : 462

اخبار خارجی | دانگ فنگ

برند فنگشن آئولوس که یکی از زیر مجموعه های شرکت دانگ فانگ است ، به تازگی تصاویری از یک کراس اور فنگشن آئولوس هائوجی ، در دو نسخه هیبریدی ، بنزینی منتشر کرده که زمان رونمایی رسمی آن 13 آوریل است و قرار است در نیمه دوم سال 2022 فروش آن آغاز شود.


بازدید : 514

اخبار خارجی | دانگ فنگ

یکی از زیر مجموعه های شرکت دانگ فانگ برند فنگ‌شن است که به تازگی از یک کراس اوری به نام Mach version که نسخه به روز شده خودرو ائولوس AX7 است رونمایی کرد.


بازدید : 443

اخبار خارجی | دانگ فنگ

برند ونوسیا (Venucia) نام ناشناخته ای است که زیر مجموعه دانگ‌فنگ و نیسان است ، به تازگی ونوسیا اقدام به معرفی ، از خودروی T60 مدل 2022 که با تغییرات همراه بوده کرده است ، خودرویی که در 4 نسخه قرار است عرضه شود که هر کدام امکانات خاصی را ارائه میدهند و قیمتی بین 13,888 تا 18,048 دلار دارد.


بازدید : 553

خودرو الکتریکی | دانگ فنگ

کلمه فوکانگ که در دهه 90 میلادی و اوایل دهه 2000 هم به گوش میرسید اکنون زیر مجموعه دانگ فنگ شده ، این برند چینی تاکنون دو محصول e Elysee و ES500 را روانه بازار کرده و طبق خبرهای منتشر شده در رسانه های چینی فوکانگ ES600 در اواخر سال 2022 و با قیمت 20.400 هزار دلار در بازار چین عرضه میشود.


بازدید : 511

تست و بررسی | دانگ فنگ

دانگ فنگ S30 در حقیقت همان H30 کراس با یک صندوق اضافی است و خودروی چندان جدیدی در چین نیست. H30 کراس در زمان عرضه چندان خودروی موفقی نبود و نقدهای بسیاری به آن وارد می‌شد اما در شرایط فعلی، نظرات نسبت به این خودرو عوض شده است.


بازدید : 1329
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 7 از 7 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد