مشروح خبر بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

در طراحی جدید برای هر تیپ فورد موندئو ۲۰۱۹ از جلوپنجره اختصاصی استفاده می‌شود و سپرهای اصلاح‌شده به همراه طراحی جدید چراغ‌های جلوی LED میباشد در عقب نیز چراغ‌های تغییر کرده و نوار عرضی کرومی، به همراه گزینه‌های شخصی جدید اضافه شده است.

مکانیکی

تجهیزات جانبی آخرین پیشرانه‌ی دیزلی EcoBlue فورد است تا با آخرین مقررات انتشار گازهای گلخانه‌ای سازگار شود و همچنین سیستم کاهش‌دهنده کاتالیزوری انتخابی نیز در آن وجود دارد.گفته شده است که سیستم تزریق سوخت جدید با فشار بالا، بهبود قابل توجهی در کارکرد پیشرانه ایجاد می‌شود؛ درحالی‌که گشتاور دورهای پایین نیز افزایش یافته است. این قابلیت در پیشرانه‌های اکوبلو با قدرت ۱۵۰ و ۱۹۰ اسب‌بخار است

داخلی

تزئینات باکیفیت و دسته‌های در تغییر داده شده‌اند کنسول مرکزی نیز چهره‌ی جدیدی پیدا کرده است.در مدل‌هایی که جعبه‌دنده اتوماتیک هشت سرعته بهره می‌برد، از اهرم تعویض دنده (سلکتور) چرخشی استفاده شده است

فناوری

فناوری‌های جدید شامل قابلیت Stop & Go نیز اضافه شده که به کنترل کروز اضافه می‌شود؛ این قابلیت به‌طور خودکار خودرو را متوقف می‌کند و اگر کمتر از سه ثانیه راننده توقف کند، دوباره به‌طور خودکار شروع به حرکت خواهد کرد. زمانی که توقف بیش از ۳ ثانیه طول بکشد، راننده می‌تواند با لمس دکمه «ادامه» حرکت خودرو را از سر بگیرد.

در نهایت

قیمت فورد موندئو ۲۰۱۹ از ۲۸ هزار ۳۸۶ دلار میباشد قیمت بالاترین تیپ فورد موندئو با نام Vignale هم از ۴۰ هزار و ۵۵۶ دلار آغاز خواهد شد.

 
مطالب مرتبط

6 روز پیش

اگر به تاریخچه فورد نگاهی بیندازیم چیزی حدود یازده سال از معرفی نسل ششم فور...

یک ماه و 14 روز پیش

تصاویری که میبینید مربوط به نسخه‌ی فیس‌لیفت فورد فوکس است که با تغییراتی اه...

1400/02/13

شرکت خودروسازی

1399/06/26

چندی پیش نسخه به روز شده خودرو هامر H1 توسط شرکت میل اسپک اتوموتیو که در می...