مشروح خبر بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

عکس
بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

در طراحی جدید برای هر تیپ فورد موندئو ۲۰۱۹ از جلوپنجره اختصاصی استفاده می‌شود و سپرهای اصلاح‌شده به همراه طراحی جدید چراغ‌های جلوی LED میباشد در عقب نیز چراغ‌های تغییر کرده و نوار عرضی کرومی، به همراه گزینه‌های شخصی جدید اضافه شده است.

عکس 2- بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

مکانیکی


تجهیزات جانبی آخرین پیشرانه‌ی دیزلی EcoBlue فورد است تا با آخرین مقررات انتشار گازهای گلخانه‌ای سازگار شود و همچنین سیستم کاهش‌دهنده کاتالیزوری انتخابی نیز در آن وجود دارد.گفته شده است که سیستم تزریق سوخت جدید با فشار بالا، بهبود قابل توجهی در کارکرد پیشرانه ایجاد می‌شود؛ درحالی‌که گشتاور دورهای پایین نیز افزایش یافته است. این قابلیت در پیشرانه‌های اکوبلو با قدرت ۱۵۰ و ۱۹۰ اسب‌بخار است

عکس 3- بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

داخلی


تزئینات باکیفیت و دسته‌های در تغییر داده شده‌اند کنسول مرکزی نیز چهره‌ی جدیدی پیدا کرده است.در مدل‌هایی که جعبه‌دنده اتوماتیک هشت سرعته بهره می‌برد، از اهرم تعویض دنده (سلکتور) چرخشی استفاده شده است

عکس 4- بلخره فورد موندئو 2019 هیبرید رونمایی شد

فناوری


فناوری‌های جدید شامل قابلیت Stop & Go نیز اضافه شده که به کنترل کروز اضافه می‌شود؛ این قابلیت به‌طور خودکار خودرو را متوقف می‌کند و اگر کمتر از سه ثانیه راننده توقف کند، دوباره به‌طور خودکار شروع به حرکت خواهد کرد. زمانی که توقف بیش از ۳ ثانیه طول بکشد، راننده می‌تواند با لمس دکمه «ادامه» حرکت خودرو را از سر بگیرد.

در نهایت

قیمت فورد موندئو ۲۰۱۹ از ۲۸ هزار ۳۸۶ دلار میباشد قیمت بالاترین تیپ فورد موندئو با نام Vignale هم از ۴۰ هزار و ۵۵۶ دلار آغاز خواهد شد.

 
مطالب مرتبط

یک ماه و 21 روز پیش

چند وقتی است که فورد خودروهای خود را به روز رسانی میکند از جمله فورد رنجر ،...

1401/04/04

در فستیوال سرعت گودوود بود که برند فورد از یک خودرو با نام سوپر ون رونمایی ...

1400/12/11

نسل سوم از فورد اِوِرِست در سه تریم اسپرت ، تیتانیوم و پلاتینیوم تولید و در...

1400/09/04

اگر به تاریخچه فورد نگاهی بیندازیم چیزی حدود یازده سال از معرفی نسل ششم فور...