خبر های مرتبط با خودرو مازراتی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | مازراتی

قرار است دو نسخه از خودرو مازراتی گریکاله باربی ادیشن به رنگ صورتی و تنها به تعداد دو دستگاه تولید شود ، اولین نسخه در فروشگاه Neiman Marcus و به قیمت 330 هزار دلار از پاییز امسال در آمریکا به فروش می‌رسد که 33 هزار دلار آن برای پروژه Dream Gap باربی دریافت می‌شود.این همکاری با خیریه انجام شده تا فرصت‌های برابری برای دختران ارائه شود.


بازدید : 405

اخبار خارجی | مازراتی

نسل جدید مازراتی گرن توریسمو با ظاهر مشابه ولی باطن متفاوت در سه ماهه دوم سال 2023 در دو نسخه برقی و بنزین­‌سوز وارد بازار میشود.بنابر اعلام مازراتی بیش از 65 درصد نسل جدید گرن‌توریسمو از آلومینیوم ساخته شده است.


بازدید : 414

اخبار خارجی | مازراتی

دو سال پیش در زمان رونمایی از خودرو مازراتی MC20 ، شرکت مازراتی اعلام کرد به زودی نسخه روباز از این خودروی اسپرت تولید و عرضه میشود ، اکنون در 27 می 2022 شاهد رونمایی از خودرو maserati mc20 cielo توسط شرکت مازراتی هستیم.


بازدید : 1144

اخبار خارجی | مازراتی

خودرو مازراتی گریکاله 2023 قرار است در دو نسخه بنزین سوز و کاملا برقی و در چهار تریم GT ، مودنا ، فولگوره و تروفئو تولید و عرضه شود ، در حقیقت Maserati Grecale برادر کوچکتر مازراتی لوانته است ، طبق گفته های مسئولان این شرکت گریکاله می ‌تواند درآمد مازراتی را به طور چشم گیری افزایش دهد.


بازدید : 515

خودرو الکتریکی | مازراتی

سوپر اسپرت (مازراتی گرن‌توریسمو) maserati folgore granturismo که قرار است در سال 2023 از آن رونمایی شود ، اکنون اطلاعاتی جزئی از آن منتشر شده که در ادامه به آن اشاره ای کردیم ، با ما همراه باشید.


بازدید : 732

اخبار خارجی | مازراتی

از امسال که شرکت فراری تولید پیشرانه V8 برای خودروهای مازراتی را متوقف کرده به ناچار مازراتی روی به نسخه V6 خود آورده که در مدل MC20 معرفی شده بود ، خودرویی که در تصویر میبینید مجهز به پیشرانه هشت سیلندر 3.8 لیتری توئین‌ توربو فراری است ولی قرار است به پیشرانه V6 تولید مازراتی مجهز شود.


بازدید : 714

اخبار خارجی | مازراتی

قیمت مدل استاندارد آن حدود ۱۱۲ هزار دلار است. این شرکت با ارائه‌ی نسخه‌ی ویژه ولکینو (Vulcano) از شاسی‌بلند لوانته، هنوز هم آن را در بازارهای آسیا و اروپا جذاب نگه داشته است. ویژگی مازراتی لوانته رنگ بدنه‌ی مات و پکیج آن به نام Nerissimo است که با چند تزئین خارجی مانند مجموعه‌ی چراغ‌های تیره در بخش عقبی خودرو، لوگو‌ و جلوپنجره‌ی از جنس کروم سیاه، دستگیره‌های در همرنگ بدنه به این خودروی اضافه می‌شود.


بازدید : 1505
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 7 از 7 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد