خبر های مرتبط با خودرو بی وای دی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


خودرو الکتریکی | بی وای دی

در یک کنفرانس مطبوعاتی کوتاهی که برگزار شد شرکت بی‌ وای‌ دی اعلام کرد ، که نسخه تولیدی سانگ L اواخر سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود و هدف آن رقابت با تسلا مدل Y است.بی‌ وای‌ دی سانگ L کانسپت محصول جدید یک شاسی‌بلند فست‌بک برقی است ، که بی‌وای‌دی آن را در کلاس B معرفی کرده است.این خودرو توسط شرکت بی‌ وای‌ دی چین در نمایشگاه شانگهای 2023 معرفی شد.


خودرو هیبریدی | بی وای دی

بی‌ وای‌ دی Qin پلاس DM-i نسخه Champion مدل ۲۰۲۳ ، که بر اساس مدل ۲۰۲۲ ساخته شده است با کمی تغییرات در بخش هایی از جمله ، برد حرکتی از ۱۲۰۰ کیلومتر به ۱۳۱۰ کیلومتر رسیده است معرفی شد.


خودرو الکتریکی | بی وای دی

خودرویی که در تصویر میبینید محصول جدید شرکت بی­ وای­ دی با نام یانگ وانگ U8 است ، که در 5 ژانویه 2023 معرفی شد ، این شاسی بلند برقی توانایی آفرود دارد و با عنوان دروازه زمان و فضا معرفی شده است ، که طرحی معکبی با چراغ‌های L شکل جلو و عقب را به نمایش می‌­گذارد.


فراخوان کارمانیا برای تعیین تکلیف حواله‌داران BYD ! طبق گفته برخی از مشتریان که به شرکت کارمانیا مراجعه کرده اند، گفته اند به کسانی که حواله خودرو بی‌وای‌دی S7 را دارند پیشنهاد خودرو بی‌وای‌دی تانگ را داده که قیمت آن در حال حاضر یک میلیارد و 185 میلیون تومان است.


اخبار خارجی | بی وای دی

بی‌وای‌دی اولین تصاویر رسمی از سدان که هان نام دارد را منتشر کرده است. این خودرو با 4,950 میلی ‌متر طول ، 1,890 میلی‌ متر عرض و 1,490 میلی‌ متر ارتفاع ، یک سدان میان سایز با استایلی کوپه مانند است که در دو نسخهٔ پلاگین‌ هیبریدی و تمام الکتریکی عرضه خواهد شد.اخبار خارجی | بی وای دی

دنزا در چین خودرویی هفت‌نفره است. کمپانی مرسدس بنز و کمپانی بی‌وای‌دی، جدیدا کارخانه‌ی خودروسازی دنزا را در چین تأسیس کرده‌اند.بی‌وای‌دی تجربه ساخت خودروهای برقی در چین را دارد.

فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 6 از 6 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد