خبر های مرتبط با خودرو بنتلی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | بنتلی

اواسط سال 2019 شرکت بنتلی از تولید نسل سوم خودروی بنتلی فلایینگ اسپور برای سال 2020 خبر داده بود ، اکنون بنتلی فلایینگ اسپور اسپید را ساخت که به نوعی جایگزین فلایینگ اسپور معمولی با پیشرانه W12 است ، البته در این مدت نسخه‌های مختلفی را مانند فلایینگ اسپور هیبریدی ، فلایینگ اسپور S و ... را معرفی کرده است.


بازدید : 573

اخبار خارجی | بنتلی

یک نمایندگی بنتلی در ایالت فلوریدا به شرکت سازنده سفارش ساخت (بنتایگا اسپید)bentley bentayga speed space edition را داده است که بنابر اعلام سازنده با الهام از کهکشان طراحی شده است همچنین خبرهایی از شرکت سازنده مبنی بر کار بر روی نسخه بدنه بلند از مدل بنتایگا به گوش میرسد.


بازدید : 491

اخبار خارجی | بنتلی

جدیدترین خودرو بنتلی مدل بنتایگا Outdoor Pursuits Collection به منظور ادای احترام به یکی از سنت­‌های قدیمی مردم بریتانیا طراحی و ساخته شده است که این کار توسط مولینر به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای سفارشی بنتلی انجام شد.


بازدید : 1089

به گزارش CarScoops تیونینگ منصوری از آخرین نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی بنتلی فلایینگ اسپر رونمایی کرد برخلاف خودروهایی که منصوری بازسازی و رونمایی کرده میتوان گفت برای فلاینگ اسپور ظریف کاری و دقت زیادی به خرج نداده است.


بازدید : 1136

اخبار خارجی | بنتلی

در هفته خودرو مونتری قرار است مراسم رونمایی از این سدان لوکس با حضور افراد بسیار ثروتمند انجام شود این خودروساز انگلیسی تغییراتی در بیرون و داخل خودرو انجام داده و آن را به عنوان لوکس‌ترین سدان بنتلی برای خریداران معرفی کرد.


بازدید : 1101

خودرو هیبریدی | بنتلی

شرکت خودروسازی بنتلی از خودرو فلاینگ اسپور اودیسین برای سال ۲۰۲۲ رونمایی کرد ، این شرکت یک تجربه موفق در تولید خودوری (بنتلی بنتایگا) هیبریدی دارد.


بازدید : 1299

اخبار خارجی | بنتلی

اگر دنبال خودرویی تقویت شده برای مسابقات در پیست های برفی میگردید بنتلی کنتیننتال GT گزینه خوبی برای شماست در حالی که مدل استاندارد بنتلی کنتیننتال GT، یک خودروی لوکس برای خارج از مسیرهای برفی قابل استفاده است.


بازدید : 1016

اخبار خارجی | بنتلی

شرکت مولینر که مسئولیت تزیین و تولید محصولات لوکس بنتلی را برعهده دارد، به‌تازگی مدل جدیدی از بنتلی کورنیش مدل ۱۹۳۹ را بازسازی کرده بنتلی کورنیش به‌عنوان مدلی تقویت‌شده از بنتلی MKV معرفی شد.


بازدید : 1305
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 8 از 8 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد