خبر های مرتبط با خودرو ام جی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | ام جی

خودرویی که در تصویر میبینید ام جی هکتور 2023 است که در سال 2019 با اسامی بائوجون 530، شورولت کپتیوا و وولینگ آلماز در چین به فروش می‌­رسید.فروش ام جی هکتور با قیمتی نامعلوم قبل از پایان زمستان در هند آغاز خواهد شد.


بازدید : 343

اخبار خارجی | ام جی

گروه سایک پس از تجربیاتی که در دوران مالکیت سانگ یانگ کسب کرده بود توانست خودرو شاسی بلند ام جی گلاستر را در 6 تریم در دو نسخه 6 یا 7 نفره تولید کند.در حقیقت mg gloster نسخه تغییر نشان یافته از سانگ یانگ رکستون با برخی تغییرات ظاهری است.


بازدید : 382

خودرو الکتریکی | ام جی

شرکت سایک که به تازگی تمرکز خود را بر روی خودروهای برقی گذاشته ، اکنون از نخستین محصول برقی خود به نام ام‌ جی مولان (سایبر E) که روی پلتفرم Nebula طراحی شده رونمایی کرد ، این خودرو هاچ بک با هدف صادرات به بازار جهانی طراحی شده است.


بازدید : 475

خودرو الکتریکی | ام جی

از این به بعد کلمه سایبر در ابتدای نام سری جدید محصولات برقی ام جی دیده خواهد شد ، شرکت سایک از یک خودروی برقی با نام ام‌جی سایبر E و با هدف صادرات به بازار جهانی رونمایی کرد.ام جی اعلام کرده که بعد از تولید هاچ بک برقی mg eh32 cybere برنامه تولید دو کراس‌اور سایبر S و سایبر X و یک مدل اسپرت به نام سایبرستر را دارد.


بازدید : 570

خودرو الکتریکی | ام جی

ام‌جی یکی از برندهای زیرمجموعه سایک موتورز است که این شرکت تجاری ، فعال در صنعت خودروسازی چین است ، اینبار ام جی از یک محصول جدید که یک کراس اور تمام برقی است به نام ام‌ جی ZS EV رونمایی کرد.


بازدید : 415

اخبار خارجی | ام جی

کمپانی ام جی اینبار خودروی الکتریکی Roewe Ei5 را به روز کرده و با نام استیشن ام‌جی 5 برای بازار انگلیس و با قیمت حدودا 30 هزار دلار و در دو تیپ Excite و Exclusive عرضه خواهد کرد.


بازدید : 1281
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 6 از 6 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد