خبر های مرتبط با خودرو نيسان

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | نيسان

نخست نیسان کیکس (Kicks) در سال 2016 در کشور برزیل عرضه و در بعضی کشورها به عنوان جایگزین نیسان جوک عرضه میشد ، اکنون مدل 2023 این خودرو با فیس‌لیفت و امکانات جدید معرفی و عرضه شد.


بازدید : 372

خودرو هیبریدی | نيسان

سال قبل در فوریه 2021 شرکت نیسان وعده تولید نیسان قشقایی هیبریدی را برای سال جدید داد و حالا به قول خود عمل کرده و پیشرانه دیزل این خودرو را حذف کرده و قرار است در تابستان پیش رو وارد بازار شود.


بازدید : 420

خودرو هیبریدی | نيسان

اینبار شرکت نیسان نسخه هیبریدی از خودروهای پر طرفدار خود در اروپا را معرفی کرد ، به نام نیسان جوک هیبریدی که فروش آن از تابستان سال جاری آغاز خواهد شد.


بازدید : 830

اخبار خارجی | نيسان

خودرو سیاه پوش nissan micra kiiro (نیسان مایکرا Kiiro) که محصول جدید نیسان خودروساز ژاپنی است معرفی شد ، کلمه Kiiro در زبان ژاپنی به معنای زرد است و این رنگ در برخی از ادوات این خودرو دیده میشود.


بازدید : 575

اخبار خارجی | نيسان

طبق گزارشات میدانی بدست آمده دو کشور استرالیا و آمریکا در لیست بیشترین تقاضا برای انواع وانت حضور دارند.اما نیسان محصولات ویژه استرالیا و نیوزیلند را وارد کشورهای غربی مثل آمریکا نمیکند.


بازدید : 1003

اخبار خارجی | نيسان

کمپانی نیسان نسخه‌ای از مدل ناوارا را با نام AT32 معرفی کرد و طبق شنیده ها روی بهبود قابلیت‌های آفرودی این خودرو تمرکز شده است ، این خودرو با همکاری شرکت Arcitic Trucks تولید شده که متخصص در زمینه آفرود است.


بازدید : 1182

اخبار خارجی | نيسان

خودروی کراس اوور نیسان قشقایی یکی از محبوب‌ترین و پرفروش ترین خودروهایی است که در بازار آمریکای شمالی همچون ایالات متحده و کانادا از آن استفاده میشود قیمت نسخه پایه و استاندارد نیسان قشقایی مدل ۲۰۲۰ از ۲۳ هزار و ۲۴۰ دلار در بازار ایالات متحده و ۲۱ هزار و ۴۹۸ دلار در بازار کانادا آغاز می شود.


بازدید : 1311

اخبار خارجی | نيسان

نیسان از مدل جدید ورسا که برای سال ۲۰۲۰ به بازار خواهد آمد رونمایی کرد.مدل فعلی ورسا خیلی از نظر طراحی مشکل پسند است اما این مدل جدید طراحی مدرن و اسپرت دارد. استفاده از جلوپنجره‌ی بزرگ و در عقب خودرو نیز الهام گرفتن از آلتیما کاملا به چشم می آید. نیسان ارتفاع ورسای جدید را نیز کاهش داده است.


بازدید : 1475

اخبار خارجی | نيسان

کارشناسان برای به‌چالش کشیدن نیسان تیتان ۲۰۱۹ به صحرای مراکش رفته‌اند تا ببینند این خودرو چه توانایی‌هایی دارد. بی‌شک این خودرو با هدف رقابت با خودروهای سنگین آمریکایی آماده شده تا بتواند رقیبی قدرتمند از آسیا برای محصولات فورد و شورولت باشد.


بازدید : 1630
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 9 از 9 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد