خبر های مرتبط با خودرو متفرقه

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | متفرقه

شرکت رینگ برادرز (Ringbrothers) در ایالت ویسکانسین با معرفی خودروهای کلاسیک که از اساس نوسازی شده‌ ­اند خود را معرفی کرد ، در حال حاضر این شرکت با 4 محصول جدید خود به نمایشگاه SEMA 2022 آمده است.


بازدید : 29

شرکت دانگ‌فنگ چندین زیر مجموعه دارد ، یکی از آن ها برند آئولوس - Aeolus که در بازار چین به نام فنگشن نیز شناخته می­‌شود ، یکی از محصولات این برند سدان ایشوان Yixuan است که در سال 2020 معرفی و رونمایی کرد و تا به الان 5283 دستگاه از آن به فروش رفته است.


بازدید : 47

برند کایی یا همان کووین که بارها اسم آن را شنیده ایم توسط چری در سال 2014 به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای ارزان ، تاسیس شد اما اکنون یک نهاد تجاری تحت مدیریت دولت محلی ییبین در ایالت سیچوان 51 درصد از سهام این شرکت را خریداری کرده و از تاسیسات جدید تولید هم استفاده میکند ، اما کماکان از فناوری چری برای ساخت محصولات این برند استفاده می‌­شود.


بازدید : 39

یکی از رانندگان مشهور اتومبیلرانی به نام اولیور لومبارد یک شرکت در فرانسه پایه گذاری کرده که حدود دو سال پیش از نسخه کانسپت هوپیوم ماشینا ویژن رونمایی کرد ، اکنون نسخه نهایی از هوپیوم ماشینا ویژن (Hopium Machina Vision) در نمایشگاه خودرو پاریس به معرض نمایش درآمده و این شرکت آماده ثبت سفارش مشتریان است.


بازدید : 44

اخبار خارجی | متفرقه

تریم Power Wagon از سری هوی دیوتی (heavy duty) محصولات رم به علت چهره متفاوت ، ظرفیت حمل بار و قابلیت انتخاب پیشرانه درون‌­سوز ، محبوبیت فراوانی دارد.مدیرعامل شرکت رم ، تریم جدید Rebel که در رویداد State Fair تگزاس رونمایی خواهد شد را ، ترکیبی از توانایی بیراهه‌نوردی و کاربردهای روزمره دانسته و به پیشینه رم در ساخت خودروهای قدرتمند اشاره کرده است.


بازدید : 71

شرکت برابوس (تیونر آلمانی) اینبار سراغ می‌باخ S کلاس رفته و با اعمال تغییرات روی آن یک محصول متفاوت با نام برابوس 600 Masterpiece را عرضه کرد ، این شرکت عملیات تیونینگ توسط متخصصان خود را به فرآیند خلق یک اثر هنری تشبیه کرده است.


بازدید : 77

وزیر صمت دولت سیزدهم سید رضا فاطمی‌امین گفت : در گذشته به برخی از واحدها جواز تاسیس داده بودیم که بتوانند واحدهای استخراج رمزدارایی را احداث کنند اما بنابر دلایلی از جمله مشکلات حقوقی ، باعث وقفه ای در انجام این کار شد ، اما اکنون با توجه به تصویب آیین‌نامه کامل توسط دولت استخراج رمزدارایی‌ها رسمیت پیدا کرده است.


بازدید : 129

خودرو الکتریکی | متفرقه

همزمان با رونمایی 5 کانسپت برقی توسط شرکت ماهیندرا ، استودیو طراحی ماهیندرا در بریتانیا به نام M.A.D.E هم معرفی شد تا در کنار مرکز طراحی این شرکت در بمبئی ، فعالیت ­‌کند ، شرکت mahindra با معرفی این پنج کانسبت برقی خود را برای ورود به عرضه خودروهای برقی آماده میکند.


بازدید : 98

اخبار خارجی | متفرقه

تصویری که میبینید محصول جدید شرکت تیونینگ آرکتیک تراکس - Arctic Trucks مربوط به هایلوکس آفرود با 6 چرخ محرک که اکنون به جای دو محور ، از سه محور بهره میبرد ، این خودرو با نام تویوتا هایلوکس AT44 6x6 هم شناخته میشود.


بازدید : 202

خودرو الکتریکی | متفرقه

مدتی پیش یک کراس‌­اور میان­‌سایز و هیبریدی با قیمت 39 هزار دلار وارد بازار شد ، داریم در مورد آیتو M5 صحبت میکنیم ، خودرویی که طراحی آن الهام گرفته از محصولات گروه سوکُن یعنی سِرِس SF5 بود.اما این بار یک خودرو با طراحی جدید با نام آیتو M7 را معرفی کرد که محصولی مستقل و کاملاً جدید خواهد بود.


بازدید : 277

اخبار خارجی | متفرقه

داچیا داستر گازسوز 2022 محصول جدید برند داچیا است که سوخت آن از بنزین و گاز LPG تامین میشود ، این خودروساز اهل رومانی با معرفی این خودرو در سه تریم سعی در جلب نظر طیف بیشتری از مشتریان دارد.


بازدید : 271

خودرو الکتریکی | متفرقه

آنتوان سنت اگزوپری در سال 1943 داستان شازده کوچولو و روباه را در قالب یک کتاب چاپ کرد ، اگر داستان را بخاطر داشته باشید درباره شاهزاده­‌ای جوان است ، که از سیاره ای به نام B612 به زمین آمده و با برخی افراد از جمله یک روباه که مشتاق آموختن و اهلی شدن بود، آشنا می شود.اما این داستان چطور با معرفی دو خودرو مرتبط است.


بازدید : 93

صفحه 1 [ خبر 1 الی 12 از 103 ]
loading