خبر های مرتبط با خودرو لکسوس

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | لکسوس

از سال 2018 تا به الان نسل پنجم لکسوس LS روی خط تولید قرار دارد ، این شرکت نسخه جدید این خودرو را معرفی و برای عرضه آن باید تا سال 2023 منتظر بمانیم ، خودرویی که با چند به روز رسانی عرضه خواهد شد.


بازدید : 315

خودرو الکتریکی | لکسوس

نخستین و دومین بازار فروش محصولات لکسوس به ترتیب متعلق به ایالات متحده با 332 و چین با 227 هزار دستگاه است ، در سال 2021 شرکت لکسوس موفق به فروش 760,012 دستگاه خودرو شد ، که افزایش 6 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان میدهد ، همچنین رکورد تحویل 260 هزار دستگاه خودروی برقی به مشتریان را در کارنامه دارد.


بازدید : 1446

خودرو هیبریدی | لکسوس

اولین بار در نمایشگاه ژنو 2010 بود که از لکسوس CT200h رونمایی شد و قیمتی حدود 29.120 دلار داشت و با همین قیمت در بازار آمریکا عرضه شد و در سال 2018 نسخه بروز شده این خودرو در بازار اروپا عرضه شد ، اما الان شاهد پایان تلخ تولید و فروش lexus-ct200h هستیم.


بازدید : 536

اخبار خارجی | لکسوس

شرکت روسی SCL Global از کیت‌های بدنه جدیدی به نام Goemon و کوتارو برای کراس‌اورهای لکسوس RX و NX رونمایی کرد که به‌طور مشخص دارای جلو پنجره بزرگ و چند وجهی و تهاجمی هستند.در نمای ظاهری کاپوت دارای چین‌های تیزی است که به سمت شیشه جلو متمایل می‌شوند.کوتارو نام کیت بدنه لکسوس NX است و از نظر ظاهری کاملا مشابه کیت قبلی به ‌نظر می‌رسد کاپوت صاف‌تر از مدل RX به نظر میرسد و دو دهانه در نزدیکی شیشه جلو خودرو وجود دارد در اطراف چراغ‌های عقب کیت کوتارو نوار تزئینی دیده میشود.


بازدید : 1794

اخبار خارجی | لکسوس

کمپانی لکسوس مدعی شده اولین خودروی خال‌ کوبی ‌شده جهان را ساخته است که این کار توسط دو هنرمند لندنی انجام شده ، مسئولان لکسوس می‌گویند که این محصول به ‌طور کامل از «هنرهای زیبا و سنتی ژاپنی» الهام گرفته شده و توسط کلودیا دی ساب ، هنرمند برجسته‌ی خال ‌کوبی در لندن و همسرش یوتارو طراحی شده است.


بازدید : 1274

اخبار خارجی | لکسوس

مدل اولی از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری با قدرت 471 اسبی و گشتاور 539 نیوتون متری استفاده کرده است هنوز مشخص نیست که LC F از چه پیشرانه‌ای استفاده خواهد کرد برخی نیز گفته‌اند احتمال استفاده از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو وجود دارد


بازدید : 1381

اخبار خارجی | لکسوس

سرانجام شرکت لکسس اقدام به معرفی کانسپت LC کانورتیبل جدید در نمایشگاه خودروی دیترویت می‌کند. این شرکت خودروساز ژاپنی همچنان اعلام نکرده که مدل LC کروک تولید خواهد شد.


بازدید : 1492
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 7 از 7 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد