خبر های مرتبط با خودرو لندرور

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | لندرور

امسال در مسابقات Bowler Defender Challenge که قرار است در شمال ولز برگزار شود شاهد حضور لندرور دیفندر Rally Special هستیم خودرویی که شرکت لندرور به مناسبت 60 سالگی جیمز باند معرفی کرد.


بازدید : 434

اخبار خارجی | لندرور

رنجرور اسپرت SVR آلتیمیت ادیشن ، این نام را لندرور برای خودروی جدید خود که طیف وسیعی از تغییرات بر روی آن انجام داده انتخاب کرده و از آن رونمایی کرد.


بازدید : 2266

اخبار خارجی | لندرور

فیس ‌لیفت جدید شاسی ‌بلند رنجرور به ‌همراه مدل‌های تازه برای ۲۰۲۱ معرفی شد.خودرو رنجرور با پیشرانه‌های چهارسیلندر ، شش‌سیلندر و هشت‌ سیلندر بنزینی و دیزلی به‌ همراه فناوری هیبریدی عرضه می‌شود به گفته مسولان این کمپانی در سال آینده باید منتظر سه مدل جدید رنجرور SV اتوبیوگرافی بلک ادیشن ، اتوبیو گرافی فیفتی ادیشن با و مدل HSE Westminster از این شاسی بلند باشیم همچنین میتوانید این خودرو را با فاصله‌ی محوری بلند نیز سفارش دهید، قیمت مدل پایه‌ی این شاسی ‌بلند با پیشرانه‌ی سه ‌لیتری بنزینی از ۹۲ هزار دلار شروع می‌شود.


بازدید : 1956

اخبار خارجی | لندرور

کمپانی فراری از مدل مسابقه‌ای 488 GT3 Evo رونمایی کرد. این مدل در زمینه‌ی آیرودینامیکی ارتقا پیدا کرده است این مدل مسابقه‌ای 488 GT3 را با بسته‌ی Evo معرفی کرد که از سال آینده در مسابقات بین‌المللی GT شرکت خواهد کرد تغییر اساسی که در ظاهر این خودرو مشاهده میشود سپر جلو است که به‌طور کامل بازطراحی شده است در قسمت پایین چراغ‌ها کوچک‌تر از قبل شده همچنین درهای خودرو نیز تغییر کرده کوچک‌تر شده ولی بزرگ‌ترین تغییر ظاهری این مدل افزایش فاصله‌ی محوری است


بازدید : 1141

اخبار خارجی | لندرور

لند روور اعلام کرده که همکاری خود با فدراسیون بین المللی جوامع صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC) را تازه خواهد کرد.طی سه سال آینده، لند روور در مناطقی از جمله هند، مکزیک و استرالیا از آمادگی در برابر حوادث و واکنش ابتدایی پشتیبانی خواهد کرد


بازدید : 1294
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 5 از 5 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد