خبر های مرتبط با خودرو فراری

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | فراری

شرکت سامسونگ علاوه بر فعالیت در حوزه فناوری مانند تلفن‌های همراه هوشمند، تلویزیون های LED و LCD ، یکی از بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان قطعات خودرو محسوب می‌شود. سامسونگ سیستم‌های اطلاعات و سرگرمی ، تله‌ماتیک‌ و قطعات سیستم کمک راننده را ارائه می‌دهد.اکنون با امضاء قردادی با شرکت فراری ، تکنولوژی OLED خود را برای نمایشگر‌های مدل‌های جدید این خودروساز ارائه میدهد.


بازدید : 151

اخبار خارجی | فراری

تصاویر رندر شده ای از فراری 812 کامپتیتزیونه منتشر شده و قرار است 999 دستگاه از 812 Competizione و 599 دستگاه از نسخه اپرتاست‌ تولید شود و طبق اعلام کمپانی فراری نسخه سقف متحرک از سه‌ ماهه چهارم سال 2022 و نسخه سقف فلزی آن از سه‌ ماهه اول سال 2022 تحویل مشتریان میشود ، فراری 812 کامپتیتزیونه در اروپا از 641,580 دلار قیمت گذاری شده است.


بازدید : 436

اخبار خارجی | فراری

اگر به دنبال یک خودرو سوپراسپرت با سقف متحرک فلزی با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۸۳۰ اسب‌ بخار هستید انتخابی ندارید جز فراری 812 کامپتیزیونه که یکی از موفق‌ترین محصولات مدرن فراری است.


بازدید : 1088

اخبار خارجی | فراری

خودرو فراری SF90 اسپایدر مجهز به سقف جمع‌شونده برقی است و این ابر خودرو از قطعات سبک ‌وزن فیبر کربنی و تیتانیومی بهره میبرد طرح این خودرو برگرفته از نسخه‌ سقف ‌باز کوپه فراری SF90 Stradale است که تولید سال 2019 بود.به گفته طراحان استفاده از آلومینیوم باعث شده وزن سقف جمع‌شونده حدود ۴۰ کیلوگرم شود و چه در حال حرکت یا ایست کامل تنها در مدت زمان 14 ثانیه باز و بسته میشود همچنین مجهز به تکنولوژی جمع شونده شیشه عقب است ، پیشرانه فراری SF90 اسپایدر 4 لیتری خورجینی هشت سیلندر توئین توربو است و با 3 موتور الکتریکی ادغام شده و به سیستم محرکه پلاگین هیبریدی مجهز شده که با توجه به این ویژگی ها میتواند 986 اسب ‌بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن‌ متر گشتاور تولید کند که این قدرت ایجاد شده باعث میشود فقط 2.5 ثانیه صفر تا صد این خودرو طول بکشد ، حداکثر سرعت فراری SF90 اسپایدر 340 کیلومتر بر ساعت است.


بازدید : 1185

اخبار خارجی | فراری

کمپانی اورفینچ نسخه‌ای خاص و قدرتمند از رنجرور اتوبیوگرافی را با پیشرانه 5 ‌لیتری ۸ سیلندر رونمایی کرده است خودرو اورفینچ ولوسیتی به‌همراه دو مدل دیگر در نمایشگاه عرضه می‌شود گفته ها هاکی از ان است که فقط ۱۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد.


بازدید : 1067
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 5 از 5 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد