خبر های مرتبط با خودرو سوبارو

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | سوبارو

در سال 2017 شاهد معرفی سوبارو کراس­‌ترک بودیم ، اکنون این خودروساز ژاپنی جزئیاتی از نسخه جدید خودرو سوبارو کراس‌ترک 2023 منتشر کرده که تا یک سال آینده عرضه میشود و قیمت آن نسبت به مدل قبلی با افزایش 550 دلاری همراه است.


بازدید : 91

اخبار خارجی | سوبارو

تریم پایه سوبارو BRZ که قیمتی حدود 28.900 دلار دارد رقیبی است برای تویوتا GR86 در ژاپن ، هر دو خودروهای مسابقه ای هستند با قیمتی مقرون به صرفه ؛ قیمت سوبارو BRZ پس از دریافت مالیات حدودا 28,900 دلار است.


بازدید : 129

اخبار خارجی | سوبارو

خودرو سوبارو WRX S4 که چندی پیش در ایالات متحده از آن رونمایی شد اکنون همین خوردو را در بازار ژاپن با کمی تفاوت از جمله قرار گرفتن فرمان در سمت راست کابین ، حذف شبرنگ‌ های نارنجی از دو طرف خودرو ، نصب برف پاک­‌ کن عقب و نشان S4 روی صندوق عقب ، معرفی شد.


بازدید : 489

خودرو الکتریکی | سوبارو

برند سوبار هم به جمع تولید کنندگان خودروهای برقی پیوست ، سلترا نام خودرو برقی و جدید سوبار است که یک کراس اور پنج نفره است.


بازدید : 165

اخبار خارجی | سوبارو

در این بخش خبری میریم سراغ معرفی نسل پنجم خودروی سوبارو مدل WRX ۲۰۲۲ که با تغییر داخل و بیرون کابین و پیشرانه و پلتفرم جدید معرفی شده ، از طرفی دیگر به جدیدترین مدل GT که برای سال ۲۰۲۲ است نگاهی مختصر میندازیم.


بازدید : 623

اخبار خارجی | سوبارو

شرکت خودروساز سوبار از نسخه جدید WRX STI که بدنه آن از فیبرکربنی است و ویژگی آیرودینامیکی آن که شامل اسپیلتر جلو و بال عقب دو طبقه و کانارد (بالچه) میشود رونمایی کرد.طبق گفته این شرکت پیشرانه از خروجی اگزوز بیرون ‌آمده از کاپوت بهره میبرد همچنین در این خودرو از لاستیک‌های یوكوهاما و رینگ های طلایی استفاده شده و سیستم تعلیق اصلاح شده ، تراویس پاسترانا از رانندگان سوبارو موتور اسپرتس در اظهار نظرش در مورد این خودرو گفته : سوبارو STI باورنکردنی است سیستم تعلیق آیرودینامیک آن فوق العاده است و بسیار سریع و خشن است و در پیچ ها عملکرد خوبی دارد.


بازدید : 776
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 6 از 6 ]
loading