خبر های مرتبط با خودرو جيپ

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | جيپ

کراس‌­اور جمع‌وجور جیپ کامپس 2023 که با بروزرسانی های انجام شده توسط شرکت جیپ معرفی شد ، قرار است در در پنج تریم اسپرت ، لتیتود ، لتیتود لوکس ، لیمیتید و تریل هاوک عرضه شود ، در حال حاضر میتوان سفارش داد البته ، زمان تحویل آن برای مشتریان آمریکایی از سه ماهه نخست سال 2023 آغاز خواهد شد.


بازدید : 441

خودرو الکتریکی | جيپ

جیپ CJ Surge از آن دسته خودروهایی است که در حال حاضر به خط تولید نخواهد رسید و هیچ برنامه‌­ای برای تولید آن اعلام نشده است ، اکنون شرکت موپار یک جیپ کانسپت را نیز برای نمایش در SEMA 2022 حاضر کرده است.


بازدید : 241

خودرو هیبریدی | جيپ

خودروی هیبریدی جیپ گرند چروکی 4xe از 15 تا 24 آوریل با پکیج ظاهری High Altitude در نمایشگاه خودرو نیویورک 2022 در معرض دید عموم قرار می­‌گیرد.این نسخه نسبت به مدل استاندارد خود 20 هزار دلار گرانتر است و با قیمت 57,700 دلار قابل عرضه است.


بازدید : 569

خودرو هیبریدی | جيپ

نسخه جدید پنج نفره jeep grand cherokee که یک شاسی بلند آمریکایی محسوب میشود برای سال 2022 در مدل 4xe معرفی شد.


بازدید : 645

اخبار خارجی | جيپ

خودرویی که در این بخش خبری مشاهده میکنید نسخه‌ی اورلند (Overland) جیپ مدل ۲۰۲۲ کامندر و شباهت زیادی به مدل کامپس دارد و فقط مخصوص بازار آمریکا است و تا اگوست ۲۰۲۱ شاهد حضور آن هستیم ، این مدل و طراحی در آمریکا اصطلاحا XK نامیده میشود و به عنوان یک شاسی‌ بلند سایز متوسط است.


بازدید : 911

خودرو الکتریکی | جيپ

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در حوزه خودرو دیگر میتوان به بعضی رویاها دست یافت مثلا رانندگی با خودرو در زیر آب مثل یک زیردریایی !


بازدید : 1248
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 6 از 6 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد