خبر های مرتبط با خودرو جيلی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | جيلی

جیلی امگرند S کراس ادیشن خودرویی است که هم‌چنان از سبک طراحی مدل استاندارد پیروی می‌کند و قرار است با قیمت 14 هزار دلار به فروش برسد. چند وقتی است که محصولات این شرکت از فناوری جیلی 4.0 استفاده میکنند که geely-emgrand-s-cross-edition هم جزئی از آن هاست.


بازدید : 100

اخبار خارجی | جيلی

نسخه Black Gold Edition از شاسی­‌ بلند هائویو با قیمت 20,400 دلار در چین تولید و در تعداد محدود عرضه خواهد شد ، بعد از تست و بررسی این خودرو توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین ، گواهینامه استاندارد آلایندگی VI B کشور چین برای geely hao yue black gold edition صادر شد.


بازدید : 122

اخبار خارجی | جيلی

اگر تصویری از جیلی امگرند L را بخاطر داشته باشید نسخه Binrui از جیلی از نمای ظاهری شبیه آن است ولی در بخش های دیگر تفاوت هایی دارد ، این خودرو به روز شده در ابعاد ، طول 4710 ، عرض 1455 ، ارتفاع 1795 و فاصله محوری 2670 میلی متر عرضه میشود.


بازدید : 137

خودرو هیبریدی | جيلی

جیلی Xingyue L Hi-X یک کراس اور چینی است که به نخستین پیشرانه هیبرید الکتریکی DHT Pro ساخت شرکت Leishen Power است ، با انتقال قدرت 3 مرحله ای مجهز شده است ، طبق ادعا شرکت سازنده این پیشرانه نخستین موتور تولید انبوه سوپرشارژ هیبرید با تزریق مستقیم سوخت در جهان است.


بازدید : 404

اخبار خارجی | جيلی

طوفان انرژی زبان طراحی جدید جیلی است که خودرو سدان جدید این شرکت بر اساس آن شکل گرفته ، این خودرو به عنوان جایگزین امگرند GL و تولید آن از تاریخ 31 دسامبر و با قیمت پایه 99,900 یوان (تقریبا 15,700 دلار) آغاز می­‌شود. این خودرو در رده سدان های بزرگ معرفی شده است.


بازدید : 168

خودرو الکتریکی | جيلی

پس از قرار داد شرکت خودروسازی جیلی چین با شهر لندن در حوزه تامین تاکسی ها با پیشرانه هیبریدی و الکتریکی این کشور ، شاهد رشد این شرکت در بخش تولید خودرو های الکتریکی هستیم و این بار جیلی از محصول جدید خود به نام EX3 رونمایی کرد.


بازدید : 154
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 6 از 6 ]
loading