خبر های مرتبط با خودرو جيلی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


اخبار خارجی | جيلی

خودرویی که در تصویر میبینید جیلی مونجارو 2023 است که نام خود را از قله کلیمانجارو در آفریقا به عاریت گرفته ، فروش این خودرو در روسیه از آوریل 2023 و با قیمت 59,100 ، 61,800 و 63,100 دلار برای سه تریم ، آغاز خواهد شد.جیلی مونجارو که گران ترین محصول این برند است در آینده نزدیک در روسیه هم به فروش خواهید رسید.


بازدید : 640

اخبار خارجی | جيلی

خودرویی که در تصویر میبینید نسخه بروز شده و تغییر یافته جیلی بین‌یوئه است که سال گذشته جیلی بین یوئه مورد بروزرسانی قرار گرفته و اکنون تحت اسامی پروتون X50 و بین‌یوئه Cool نیز عرضه می‌شود.اما بین‌یوئه L با کد G426 به عنوان نسخه لوکس­‌تر از این مدل شناخته می­‌شود.


بازدید : 275

اخبار خارجی | جيلی

پس از فروش ضعیف خودرو جیلی هائویو - Haoyue در سال 2021 ، اینبار شرکت جیلی تصمیم گرفته نسخه جدیدی از این خودرو را با نام هائویو L و تغییرات گسترده تا قبل از پایان سال جاری عرضه کند تا دوباره‌­ بازار را بدست بیاورد.


بازدید : 272

اخبار خارجی | جيلی

جیلی امگرند S کراس ادیشن خودرویی است که هم‌چنان از سبک طراحی مدل استاندارد پیروی می‌کند و قرار است با قیمت 14 هزار دلار به فروش برسد. چند وقتی است که محصولات این شرکت از فناوری جیلی 4.0 استفاده میکنند که geely-emgrand-s-cross-edition هم جزئی از آن هاست.


بازدید : 502

اخبار خارجی | جيلی

نسخه Black Gold Edition از شاسی­‌ بلند هائویو با قیمت 20,400 دلار در چین تولید و در تعداد محدود عرضه خواهد شد ، بعد از تست و بررسی این خودرو توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین ، گواهینامه استاندارد آلایندگی VI B کشور چین برای geely hao yue black gold edition صادر شد.


بازدید : 603

اخبار خارجی | جيلی

اگر تصویری از جیلی امگرند L را بخاطر داشته باشید نسخه Binrui از جیلی از نمای ظاهری شبیه آن است ولی در بخش های دیگر تفاوت هایی دارد ، این خودرو به روز شده در ابعاد ، طول 4710 ، عرض 1455 ، ارتفاع 1795 و فاصله محوری 2670 میلی متر عرضه میشود.


بازدید : 511

خودرو هیبریدی | جيلی

جیلی Xingyue L Hi-X یک کراس اور چینی است که به نخستین پیشرانه هیبرید الکتریکی DHT Pro ساخت شرکت Leishen Power است ، با انتقال قدرت 3 مرحله ای مجهز شده است ، طبق ادعا شرکت سازنده این پیشرانه نخستین موتور تولید انبوه سوپرشارژ هیبرید با تزریق مستقیم سوخت در جهان است.


بازدید : 1090

اخبار خارجی | جيلی

طوفان انرژی زبان طراحی جدید جیلی است که خودرو سدان جدید این شرکت بر اساس آن شکل گرفته ، این خودرو به عنوان جایگزین امگرند GL و تولید آن از تاریخ 31 دسامبر و با قیمت پایه 99,900 یوان (تقریبا 15,700 دلار) آغاز می­‌شود. این خودرو در رده سدان های بزرگ معرفی شده است.


بازدید : 562

خودرو الکتریکی | جيلی

پس از قرار داد شرکت خودروسازی جیلی چین با شهر لندن در حوزه تامین تاکسی ها با پیشرانه هیبریدی و الکتریکی این کشور ، شاهد رشد این شرکت در بخش تولید خودرو های الکتریکی هستیم و این بار جیلی از محصول جدید خود به نام EX3 رونمایی کرد.


بازدید : 395
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 9 از 9 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد