ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)

عکس ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)
ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)
مکث موتور

دسترسی سریع به عناوین این خبر
آغاز واردات خودروهای ونوسیا به ایران

با همکاری مشترک شرکت نیسان و دانگ‌فنگ ، یک برند چینی ژاپنی به نام ونوسیا (VENUCIA) تاسیس شد.از آغاز فعالیت این شرکت بیش از یک دهه میگذرد ، از سال 2010 تا به الان این برند محصولاتش را در بازار چین عرضه میکرد. اکنون محصولات این برند مجوز واردات به ایران را کسب کرده و این کار توسط شرکت مکث موتور انجام میشود.شرکت مکث موتور محموله وارداتی خودروهای ونوسیا را در بهار 1402 در کلاس کراس‌اورها و کلاس سدان به کشورمان آورده است. خبرهای ضد و نقیضی برای ارائه محصولات این برند به بازار کشور وجود دارد ، ظاهرا قرار است دو کراس اوور و یک سدان ابتدا به‌صورت CBU (وارداتی کامل) و سپس به‌صورت CKD (قطعات منفصله و مونتاژ داخل) به بازار کشور ارائه شود. به‌تازگی چند نسخه از این خودروها برای انجام پروسه هومولوگیشن و استاندارد به کشور وارد شده است. بهره‌گیری از تکنولوژی ، پلتفرم ، موتور و ساختار کلی محصولات رنو - نیسان در این خودروها ، درصد توجه بازارها به محصولات این برند را بیشتر خواهد کرد ، چرا که این خودروها توسط چینی‌ها و تحت لیسانس برند مادر ساخته یا مونتاژ شده است.

خودرو Venucia D60


عکس 2- ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)

این خودرو سدان 12 هزار دلاری اولین محصول وارداتی ونوسیا به ایران است.در سال 2017 خودرو ونوسیا D60 وارد بازار چین شد و تاحدی مورد استقبال قرار گرفت.نسخه بروزرسانی شده از این خودرو با نام ونوسیا D60 پلاس در مارس 2021 و با پیروی از زبان طراحی جدید این شرکت معرفی شد.در حال حاضر مشخص نیست که کدام نسخه فیس‌ لیفت وارد ایران شده ، فیس‌ لیفت سال 2019 یا فیس‌ لیفت 2021

عکس 3- ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)

کراس اور Venucia V-online


خودرو Venucia V-online دومین محصول وارداتی ونوسیا به ایران است ، حضور این کراس اور را در سال 2021 در بازار چین شاهد بودیم ، در صورت عرضه این مدل در ایران باید با دیگنیتی پرستیژ از شرکت بهمن موتور ، لاماری ایما از شرکت آرین پارس موتور ، چانگان CS55 پلاس از شرکت سایپا رقابت کند.

عکس 4- ثبت نام ونوسیا و شرایط فروش خودرو Venucia(خرداد1402)

خودرو Venucia Star با پلتفرم VSA


خودرو Venucia Star که نخستین عضو خانواده ونوسیا محسوب میشود ، گران‌ترین محصول وارداتی ونوسیا به ایران است ، خودرویی که از اواسط سال 2020 به بازار چین عرضه شد. آمار و ارقام فروش نشان می‌دهد که ونوسیا استار ، چندان مورد توجه چینی ها قرار نگرفت ، به طوری که ونوسیا استار در سال 2020 ، بیش از 20 هزار دستگاه فروش داشت اما در سال 2021 فروش آن نصف شد و به حدود 11.9 هزاردستگاه رسید.


 
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد