مشروح خبر لندرور دیفندر Rally Special برای 60 سالگی جیمزباند

عکس
لندرور دیفندر Rally Special برای 60 سالگی جیمزباند

امسال در مسابقات Bowler Defender Challenge که قرار است در شمال ولز برگزار شود شاهد حضور لندرور دیفندر Rally Special هستیم خودرویی که شرکت لندرور به مناسبت 60 سالگی جیمز باند معرفی کرد.

عکس 2- لندرور دیفندر Rally Special برای 60 سالگی جیمزباند

معرفی لندرور دیفندر Rally Special


007 و 60 اعدادی هستند که بر روی بدنه این خودرو تزئیین شده که هر کدام معنا و مفهوم خاصی دارد ، نشان 007 اشاره به شماره شناسایی این مامور مخفی و نشان 60 اشاره به شصت سالگی جیمز باند دارد ، همچنین لیست تمامی فیلم هایی که جیمزباند در آن حضور داشته با رنگ طلایی بر روی کاپوت و در صندق نوشته شده است.

عکس 3- لندرور دیفندر Rally Special برای 60 سالگی جیمزباند

بخش فنی Land Rover Defender Rally Special


296 اسب‌ بخار قدرت و 400 نیوتن‌متر گشتاور ، خروجی پیشرانه P300 Ingenium است که در لندرور دیفندر Rally Special استفاده شده ، به گفته مسئولان لندرور ، به علت حضور این خودرو در مسابقه رالی سیستم انتقال قدرت و خنک ­‌کننده مورد بازبینی و سیستم تعلیق نیز مورد تقویت قرار گرفته و تجهیزاتی از جمله ▪ میله­‌های حفاظتی داخل کابین ▪ سیستم اگزوز اسپرت ▪ باله سقفی عقب ▪ رینگ‌های 18 اینچی Bowler با تایرهای چهار فصل ، برای این دیفندر نصب شده است. جالب است بدانید همکاری شرکت لندرور با جیمزباند چندین ساله است به طوری که سال گذشته خودرو لندرور دیفندر V8 Bond Edition به مناسبت اکران فیلم No Time to Die معرفی شد ، خودرویی که در بخش هایی از آن نشان 007 دیده میشود.

 
مطالب مرتبط

1400/06/03

رنجرور اسپرت SVR آلتیمیت ادیشن ، این نام را لندرور برای خودروی جدید خود که ...

1399/04/29

فیس ‌لیفت جدید شاسی ‌بلند رنجرور به ‌همراه مدل‌های تازه برای ۲۰۲۱ معرفی شد....

1398/08/07

کمپانی فراری از مدل مسابقه‌ای 488 GT3 Evo رونمایی کرد. این مدل در زمینه‌ی آ...

1398/05/23

لند روور اعلام کرده که همکاری خود با فدراسیون بین المللی جوامع صلیب سرخ و ه...