رولزرویس بوت تیل ۲۸ میلیون دلاری

عکس رولزرویس بوت تیل ۲۸ میلیون دلاری
رولزرویس بوت تیل ۲۸ میلیون دلاری

کسانی که در حوزه خودرو فعالیت میکنند و عاشق این حوزه هستند مطمئنن به یاد دارند که در سال های گذشته رولزرویس خودروهای منحصر به ‌فرد ، دست‌ساز و تک‌ مدل را طراحی و رونمایی میکرد. نمونه آن خودرو سوئپ‌تیل (Sweptail) که در سال ۲۰۱۷ ساخته شد و با قیمت ۱۲/۸ میلیون دلار فروخته شد.

عکس 2- رولزرویس بوت تیل ۲۸ میلیون دلاری

طراحی خاص رولزرویس بوت‌تیل


طبق تصاویر و اطلاعاتی منتشر شده فرد ثروتمندی این مدل خاص که طراحی و ساخت آن از دریا الهام گرفته شده را داده که ساخت این خودرو چهار سال به طول انجامید و امکانات و طراحی خاصی مد نظر او بوده از جمله : - طول خودرو ۱۹ فوت - شیشه جلو سرتاسری و نمای بیرونی آبی دورنگ - رنگ بدنه آبی روشن‌ - ترکیبی دورنگ از رنگ آبی تیره و روشن در رینگ ها - سقف خودرو سایبان پارچه‌ای کاملا متحرک - روکش سقفی موقتی برای آب‌‌وهوای غیرمنتظره - دستی بودن سایبان در نمای داخل کابین شاهد صندلی‌ها و فرمان از جنس چرم و رنگ آبی متناسب با نمای بیرونی و طراحی خاص با روکش بافتنی برای جلو داشبورد به نام Guilloche استفاده شده که در صنعت جواهرات و ساعت‌ها استفاده میشود همچنین در قسمت عقب خودرو ↓ - یخچال دوقلو مخفی - کارد و چنگال‌های نقره‌ای با نشان‌های حک‌شده Boat Tail - بشقاب‌های چینی با لبه‌های پلاتینی - یک چتر و دو چهارپایه پارچه‌ای و میز تاشو همه این ها به عنوان مجموعه میزبانی طراحی و ساخته شده است.

عکس 3- رولزرویس بوت تیل ۲۸ میلیون دلاری

پیشرانه


بیشتر قسمت‌های رولزرویس بوت‌تیل حتی پلتفرم آن برگرفته از لیموزین رولزرویس فانتوم است طبق گفته طراحان در این خودرو لوکس و منحصر به فرد از ۱۸۱۳ قطعه به طور خاص استفاده شده است. از لحاظ پیشرانه توانایی تولید ۵۶۳ اسب‌ بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن‌متر گشتاور را ازطریق جعبه‌ دنده خودکار هشت‌سرعته را دارد. فردی که این خودرو را سفارش داده ظاهرا مبلغ ۲۰ میلیون پوند داده اما صحت و سقم این مطلب هنوز مشخص نیست.

 
مطالب مرتبط

1400/07/09
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد