خبرهای روز خودرو

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


پس از تاخیر چند روزه در نهایت در 8 فروردین ماه 1401 نرخ جدید دیه کامل از طرف قوه قضاییه اعلام و ابلاغ شد ، نرخ دیه کامل سال 1401 برای ماه غیر حرام معادل 600 میلیون تومان و نرخ دیه ماه حرام نیز معادل 800 میلیون تومان است.


بازدید : 421

در بهمن 1400 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص لایحه جدید محدودیت کنترل ترافیک اذعان داشت که ساختار و بخش‌های کلی و اساسی طرح در سال 1401 تغییری نمی‌کند همچنین در مورد تردد مجاز در طرح ترافیک گفت 53 هزار مجوز به افراد دارای سهمیه‌های خاص تعلق می‌گیرد و 50 هزار مجوز روزانه اخذ می‌شوند ، در مجموع 103 هزار تردد مجاز در طرح ترافیک وجود دارد.


بازدید : 200

برگه سبزی که چندی پیش داستان های زیادی رو به وجود آورد ، آن هم اختلاف بین دو ارگان (پلیس راهور - دفترخانه های اسناد رسمی) بود که بلخره حل و فصل شد.


بازدید : 412

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران ، آقای مقدم اعلام کرد از ابتدای سال 1400 تا تاریخ 15 آذرماه 795 هزار گواهی معاینه فنی در مراکز تهران صادر شده که فقط 159 هزار گواهی (20 درصد) خودروها موفق به گرفتن معاینه فنی برتر شدند.هزینه معاینه فنی برتر تفاوتی با معاینه فنی معمولی ندارد تنها تفاوت این دو در نوع آزمون آلایندگی است.


بازدید : 437

فراخوان کارمانیا برای تعیین تکلیف حواله‌داران BYD ! طبق گفته برخی از مشتریان که به شرکت کارمانیا مراجعه کرده اند، گفته اند به کسانی که حواله خودرو بی‌وای‌دی S7 را دارند پیشنهاد خودرو بی‌وای‌دی تانگ را داده که قیمت آن در حال حاضر یک میلیارد و 185 میلیون تومان است.


بازدید : 841

از ۵ ام اردیبهشت ماه به مدت یک هفته راحت در تهران گشت گذار کنید و نگران محدوده طرح ترافیک از سوی پلیس نباشد.سردار محمد حسین حمیدی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا با اشاره به لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت : طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا از یکشنبه (پنجم اردیبهشت‌ ماه ۱۴۰۰) اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو شده و بنابراین دیگر جریمه‌ای بابت ورود به محدوده طرح ترافیک از سوی پلیس اعمال نخواهد شد. فعلاً زمان یک هفته برای عدم توقف اجرای طرح ترافیک اعلام شده و پس از آن نیز اگر ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی به لغو دوباره بگیرد، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز آن را اجرا خواهد کرد. منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان و به موجب مصوبه قبلی ، اجرا شده و خودروهای غیر مجاز که در این ساعات اقدام به تردد کنند ، جریمه خواهند شد ، تنها با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا در شب‌های نوزدهم ، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان این طرح اجرا نشده و در دیگر شب‌ها به‌طور کامل اجرا می‌شود. سردار محمدحسین حمیدی از شهروندان خواست ترددهای خود را مدیریت و از انجام سفرهای غیر ضروری در سطح شهر تهران به‌خصوص در هسته مرکزی شهر خودداری کنند.


بازدید : 709

از اول شهریور، سوخت‌گیری با کارت آزاد جایگاه‌ها در سراسر ایران کاهش یافته است و در هربار سوخت‌گیری، می‌توانید ۳۰ لیتر سوخت دریافت کنید.در صورتی که با کارت خودرو خودتان میتوانید 60 لیتر دریافت کنید


بازدید : 864
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 7 از 7 ]
loading