مشروح خبر خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

بخش های این خبر ↓
اخبار خارجی

خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

شرکت خودروسازی آکورا ژاپنی از خودروی اسپرت آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱ با پیشرانه توربو شارژ ۳ لیتری خورجینی ۶ سیلندر با قدرت ۳۵۵ اسب‌ بخار و ۴۸۰ نیوتن ‌متر گشتاور رونمایی کرد این خودرو از جعبه‌دنده خودکار ۱۰ سرعته بهره میبرد.آکورا می‌گوید این مدل نمونه اولیه و هنوز در حال توسعه نهایی است. این شرکت همچنین آکورا TLX تایپ S را به رینگ‌های سبک‌ وزن سفارشی با طرح پره‌های Y شکل ، قفس غلت‌گیر و سیستم فرونشانی آتش مجهز کرده است.

در ادامه . . .

این خودرو به‌جای سیستم تعلیق متداول مک‌فرسون ، از سیستم تعلیق جلوی دوجناغی استفاده میکند.در این خودرو شاهد امکاناتی مانند قطعات تزئینی سیاه رنگ در اطراف جلو پنجره ، اسپلیتر جلو ، اسپویلر عقب و دیفیوزر تجهیز می‌شود.
در بیانیه آکورا آمده است:
مسابقه یکی از ویژگی‌های کلیدی عملکرد و DNA آکورا به شمار می‌رود. در طی ۹ سال گذشته ، آکورا از مسابقات پایکس پیک هیل کلایمب به‌عنوان فرصتی برای رشد مهارت‌های مهندسان جوان خود و بستر تست فناوری‌های عملکردی آینده در خودروهای تولیدی استفاده کرده است. تیم مسابقه‌ای Acura Pikes Peak از جمعی از مهندسان داوطلب تحقیق‌ و توسعه تشکیل شده است و مسئولیت کلیه جنبه‌های این مسابقه از جمله توسعه خودروها ، آمادگی برای مسابقه ، پشتیبانی کارکنان و هدایت خودروهای مسابقه‌ای به خط پایان را بر عهده دارد.

 
مطالب مرتبط

10 روز پیش

در پی تحریم های صنعت خودرو تاکنون شرایط کار برای ژاپنی ها فراهم نبود وگرنه ...

15 روز پیش

استون‌ مارتین با به روز رسانی یک خودرو که از تیپ پایه DBX و مدل 2022 است بر...

17 روز پیش

خودرویی که در تصویر مشاهده میکنید مکسوس D60 نام دارد این خودرو در دو تیپ تر...

یک ماه و 0 روز پیش

خودرویی که در عکس مشاهده میکنید چند روزی است در خیابان های ایران در حال گشت...