مشروح خبر خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

عکس
بخش های این خبر ↓
اخبار خارجی

خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

شرکت خودروسازی آکورا ژاپنی از خودروی اسپرت آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱ با پیشرانه توربو شارژ ۳ لیتری خورجینی ۶ سیلندر با قدرت ۳۵۵ اسب‌ بخار و ۴۸۰ نیوتن ‌متر گشتاور رونمایی کرد این خودرو از جعبه‌دنده خودکار ۱۰ سرعته بهره میبرد.آکورا می‌گوید این مدل نمونه اولیه و هنوز در حال توسعه نهایی است. این شرکت همچنین آکورا TLX تایپ S را به رینگ‌های سبک‌ وزن سفارشی با طرح پره‌های Y شکل ، قفس غلت‌گیر و سیستم فرونشانی آتش مجهز کرده است.

عکس 2- خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

در ادامه . . .


این خودرو به‌جای سیستم تعلیق متداول مک‌فرسون ، از سیستم تعلیق جلوی دوجناغی استفاده میکند.در این خودرو شاهد امکاناتی مانند قطعات تزئینی سیاه رنگ در اطراف جلو پنجره ، اسپلیتر جلو ، اسپویلر عقب و دیفیوزر تجهیز می‌شود.
در بیانیه آکورا آمده است:
مسابقه یکی از ویژگی‌های کلیدی عملکرد و DNA آکورا به شمار می‌رود. در طی ۹ سال گذشته ، آکورا از مسابقات پایکس پیک هیل کلایمب به‌عنوان فرصتی برای رشد مهارت‌های مهندسان جوان خود و بستر تست فناوری‌های عملکردی آینده در خودروهای تولیدی استفاده کرده است. تیم مسابقه‌ای Acura Pikes Peak از جمعی از مهندسان داوطلب تحقیق‌ و توسعه تشکیل شده است و مسئولیت کلیه جنبه‌های این مسابقه از جمله توسعه خودروها ، آمادگی برای مسابقه ، پشتیبانی کارکنان و هدایت خودروهای مسابقه‌ای به خط پایان را بر عهده دارد.

 
مطالب مرتبط

27 روز پیش

شرکت رینگ برادرز (Ringbrothers) در ایالت ویسکانسین با معرفی خودروهای کلاسیک...

یک ماه و 3 روز پیش

شرکت دانگ‌فنگ چندین زیر مجموعه دارد ، یکی از آن ها برند آئولوس - Aeolus که ...

یک ماه و 6 روز پیش

برند کایی یا همان کووین که بارها اسم آن را شنیده ایم توسط چری در سال 2014 ب...

یک ماه و 15 روز پیش

یکی از رانندگان مشهور اتومبیلرانی به نام اولیور لومبارد یک شرکت در فرانسه پ...