مشروح خبر تویوتا لندکروزر نسخه Sahara Horizon

تویوتا لندکروزر نسخه Sahara Horizon

این روزها بازار استرلیا منتظر خودرویی خاص با تولید محدود 400 دستگاه از کمپانی تویوتا به نام Sahara Horizon هستند قیمت این خودرو ۸۶ هزار و ۳۳۵ دلار خواهد بود.

شان هنلی، معاون فروش و بازاریابی تویوتا استرالیا

تاریخ تویوتا در استرالیا با عرضه‌ی اولین مدل لندکروزر در این کشور شروع شد و در سال ۱۹۵۸ در Snowy Mountains Hydro Scheme استفاده شدند. پس از آن لندکروزر نقشی کلیدی را برای مردم استرالیا بازی می‌کند. مدل جدید Sahara Horizon طراحی ظاهری خاصی را به مشتریان ارائه می‌دهد و در توانایی‌های جاده‌ای و خارج از جاده‌ای چیزی از دیگر مدل‌های لندکروزر کم ندارد.
تغییراتی نسبت به مدل استاندارد دارد از جمله جلو پنجره‌ی Sahara Horizon مشکی است و چراغ‌های اصلی و مه شکن‌ها نیز دودی هستند ، صندلی‌ها دارای پوشش چرم با دوخت‌های مخصوصی هستند و روی پشت سری‌ها نیز نام لندکروزر به چشم می‌خورد ، همچنین میتوان به امکاناتی نظیر ، فرمان چرمی با گرمکن‌ ، دوخت خاص پنل درها ، سقف مشکی با تزیینات کرومی و چراغ خوش آمدگویی درهای جلو و عقب ، در هنگام بازکردن درها عبارت Land Cruiser را روی زمین روشن می‌کند چراغ‌های جلو LED ، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی ، مونروف ، سیستم تهویه‌ی خودکار چهارگانه ، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو با تنظیم برقی ، سیستم صوتی حرفه‌ای ، سیستم رهیاب ماهواره‌ای و تجهیزات کمک‌راننده سفارشی Toyota Sense اشاره کرد.لندکروزر Sahara Horizon از پیشرانه‌ی ۴.۵ لیتری V8 توربودیزل استفاده شده است که می‌تواند ۲۶۸ اسب‌بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن‌متر گشتاور در ۱۶۰۰ تا ۲۶۰۰ دوربردقیقه تولید کند

 
مطالب مرتبط

1400/04/29

بازار ژاپن در سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه نسل جدید خودروی هیبریدی تویوتا آکوا که با ...

1400/02/29

طبق تصاویر منتشر شده در فضای مجازی ظاهرا بازار خودرو باید منتظر نسل جدید تو...

1399/06/18

در سال 2000 بود که خودرویی به نام یاریس به محصولات کمپانی تویوتا اضافه شد و...

1399/05/21

کمپانی تویوتا خبر عرضه نسخه‌ی TRD سدان کوچک تویوتا کرولا را برای سال ۲۰۲۱ ک...