مشروح خبر تویوتا لندکروزر نسخه Sahara Horizon

عکس
تویوتا لندکروزر نسخه Sahara Horizon

این روزها بازار استرلیا منتظر خودرویی خاص با تولید محدود 400 دستگاه از کمپانی تویوتا به نام Sahara Horizon هستند قیمت این خودرو ۸۶ هزار و ۳۳۵ دلار خواهد بود.

عکس 2- تویوتا لندکروزر نسخه Sahara Horizon

شان هنلی، معاون فروش و بازاریابی تویوتا استرالیا


تاریخ تویوتا در استرالیا با عرضه‌ی اولین مدل لندکروزر در این کشور شروع شد و در سال ۱۹۵۸ در Snowy Mountains Hydro Scheme استفاده شدند. پس از آن لندکروزر نقشی کلیدی را برای مردم استرالیا بازی می‌کند. مدل جدید Sahara Horizon طراحی ظاهری خاصی را به مشتریان ارائه می‌دهد و در توانایی‌های جاده‌ای و خارج از جاده‌ای چیزی از دیگر مدل‌های لندکروزر کم ندارد.
تغییراتی نسبت به مدل استاندارد دارد از جمله جلو پنجره‌ی Sahara Horizon مشکی است و چراغ‌های اصلی و مه شکن‌ها نیز دودی هستند ، صندلی‌ها دارای پوشش چرم با دوخت‌های مخصوصی هستند و روی پشت سری‌ها نیز نام لندکروزر به چشم می‌خورد ، همچنین میتوان به امکاناتی نظیر ، فرمان چرمی با گرمکن‌ ، دوخت خاص پنل درها ، سقف مشکی با تزیینات کرومی و چراغ خوش آمدگویی درهای جلو و عقب ، در هنگام بازکردن درها عبارت Land Cruiser را روی زمین روشن می‌کند چراغ‌های جلو LED ، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی ، مونروف ، سیستم تهویه‌ی خودکار چهارگانه ، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو با تنظیم برقی ، سیستم صوتی حرفه‌ای ، سیستم رهیاب ماهواره‌ای و تجهیزات کمک‌راننده سفارشی Toyota Sense اشاره کرد.لندکروزر Sahara Horizon از پیشرانه‌ی ۴.۵ لیتری V8 توربودیزل استفاده شده است که می‌تواند ۲۶۸ اسب‌بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن‌متر گشتاور در ۱۶۰۰ تا ۲۶۰۰ دوربردقیقه تولید کند

 
مطالب مرتبط

1401/04/12

کشور هند این روزها میزبان خودروهای جدید است ، اینبار شرکت تویوتا با همکاری ...

1401/02/30

شرکت تویوتا چند وقتی است که شروع کرده به بروز رسانی محصولات خود و اینبار سر...

1401/02/09

جعبه‌دنده iMT (سیستم انتقال قدرت دستی هوشمند ) برای تویوتا سوپرا 2023 در نظ...

1401/01/14

شرکت تویوتا بعد از چندین سال با تویوتا GR کرولا 2023 وارد بازار داغ هاچبک ه...