ایران خودرو : پیش فروش و فروش فوق العاده و اقساطی (خرداد 1402)

عکس ایران خودرو : پیش فروش و فروش فوق العاده و اقساطی (خرداد 1402)
اولویت تابستان 1402 : فراخوان پیش فروش ایران خودرو

شرایط پیش فروش برخی از محصولات ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی (باقیمانده اولویت‌های تابستان 1402) اعلام شد.پیرو بخشنامه‌های 4581 و 4583 پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی باقیمانده اولویت‌های تابستان 1402 برای برخی از متقاضیان که اخیرا معرفی شده اند به شرح جدول زیر اعلام میگردد.مشتریان واجد شرایط که پیامک فراخوان برای آنها ارسال میگردد میتوانند به مدت 10 روز از 10 خرداد لغایت 20 خرداد 1402 ، نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.تاکید میگردد که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی این بخشنامه، عیناً مطابق شرایط اعلام شده در بخشنامه‌های 4581 و 4583 ایران خودرو بوده و هدف از ارسال این بخشنامه اطلاع رسانی در خصوص فراخوان تکمیلی اولویت‌های اعلام شده قبلی است.

خرداد 1402 : فراخوان فروش فوق العاده ایران خودرو

از روز دوشنبه مورخ 1 خرداد 1402 پنجمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شروع میشود و تا 11 خرداد 1402 نیز ادامه دارد.فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده‌اند و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت تابستان 1402 فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده ، میتوانند در این بخشنامه ثبت نام نمایند. ▪ موعد تحویل خودرو ۹۰ روزه است. ▪ این طرح صرفاً برای منتخبین بخش دوم اولویت‌های تابستان 1402 است. ▪ رنگ های قابل عرضه : سفید ، مشکی آبنوس ، خاکستری متالیک ، نقره ای تیتانیوم ، نقره ای متالیک ، سبز کله غازی ، قرمز متالیک ، آبی کبود ، آبی رویال

خودرو کد کلاس برنامه فروش قیمت (ریال)
تارا اتوماتیک 32301 105435 4.905.515.000
جزئیات بیشتر را از لینک زیر مشاهده / دریافت کنید.

خرداد 1402 : فراخوان پیش فروش ایران خودرو

از تاریخ 27 اردیبهشت‌ماه 1402 چهارمین فراخوان پیش فروش محصولات ایران خودرو شروع و تا پایان روز یکشنبه مورخ 7 خردادماه 1402 نیز ادامه دارد ، این فراخوان صرفاً جهت بخش اول اولويت پاييز 1402 با موعد تحويل مهر 1402 میباشد و به شرح ذيل اعلام می‌گردد. براساس بخشنامه 4586 ایران خودرو ، متقاضيانی كه در سامانه يكپارچه ثبت نام نموده‌اند و اسامی ايشان به عنوان بخش اول اولويت پاييز 1402 به اين شركت اعلام شده است و براي ايشان توسط شركت ايران خودرو پيامك ارسال گرديده ، می‌توانند در اين بخشنامه ثبت نام نمايند. جزییات بیشتر را از لینک زیر مشاهده / دریافت کنید.

اردیبهشت 1402 : قیمت قطعی محصولات ایران خودرو

روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 لیست قیمت جدید محصولات ایران خودرو از سوی این شرکت اعلام شده است.قیمت‌های اعلام شده در این لیست ، قیمت نهایی فروش خودرو یا همان قیمت مصرف‌کننده بوده که با درنظرگرفتن مالیات ، عوارض شماره‌گذاری ، بیمه و سایر هزینه‌های جانبی محاسبه شده است. همچنین باتوجه به اینکه کد کلاس بیانگر امکانات و ویژگی‌های برخی از محصولات ایران خودرو است ، حتما به کد کلاس خودروها نیز دقت داشته باشید. خودروهایی که نام‌شان در این لیست قیمت وجود ندارد، محصولاتی هستند که در اردیبهشت‌ماه سال 1402، یا تولید نشده‌اند یا هنوز زمان عرضه و تحویل آنها فرا نرسیده است.

دومین پیش فروش یکپارچه ایران خودرو

روز یکشنبه 10 اردیبهشت‌ماه 1402 دومین فراخوان ایران خودرو ویژه برندگان مرحله اول سامانه فروش یکپارچه اعلام شد ، این دسته از متقاضیان بعد از دریافت پیامک از سوی شرکت ایران خودرو ، باید به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو مراجعه کنند و ثبت نام و همچنین واریز وجه پیش پرداخت را ، انجام دهند.براساس بخشنامه پیش فروش ایران خودرو ، در این مرحله فقط بخش سوم اولویت‌های تابستان 1402 (با موعد تحویل شهریور 1402) امکان ثبت نام را دارند.در ادامه لیست خودروهای پیش فروش یکپارچه ایران خودرو برای برندگان سامانه را مشاهده میکنید. جزئیات بیشتر را از لینک زیر مشاهده / دریافت کنید:

فروش خودرو ویژه برندگان سامانه یکپارچه

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه فروش خودرو ثبت نام نموده‌اند و اسامی آنها بعنوان اولویت اول فروش فوق العاده به این شرکت اعلام شده است و برای آنها توسط شرکت ایران خودرو پیامک ثبت نام ارسال گردید ، میتوانند از روز چهارشنبه 30 فروردین‌ماه 1402 در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو با موعد تحویل 90 روزه ثبت نام کنند.ثبت نام در این طرح فقط برای منتخبین مرحله اول تابستان 1402 است ، که از طریق اولویت بندی وزارت صمت اعلام شده است. همچنین شرایط فروش برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل مرداد 1402 نیز اعلام شد ، در این بخشنامه نیز متقاضیانی که در سامانه یکپارچه عرضه خودرو ثبت نام کرده‌اند و اسامی آنها بعنوان بخش دوم اولویت تابستان، به این شرکت اعلام شده است ، مجاز به ثبت نام در این طرح پیش فروش هستند. شرکت ایران خودرو اعلام کرده ثبت نام از متقاضیان ، از طریق سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو صورت می‌گیرد.زمان فعالسازی بخشنامه‌های فروش ایران خودرو ، بعد از ارسال پیامک به منتخبین خواهد بود. جزئیات بیشتر را میتوانید از لینک زیر مشاهده / دریافت کنید:

افزایش قیمت کارخانه ای ایران خودرو در سال 1402

29 درصد افزایش قیمت برای محصولات پرتیراژ ایران خودرو لحاظ شد! با توجه به گزارش شش ماهه اول حسابرسی در سال 1401 که توسط سازمان حسابرسی انجام شده ، از آذرماه 1400 تاکنون هیچگونه افزایش قیمت کارخانه ای برای محصولات ایران خودرو صورت نگرفته ، در واقع همان قیمت خام خودروهاست و سایر هزینه‌های جانبی مانند عوارض شماره گذاری ، عوارض شهرداری ، مالیات ارزش افزوده ، مالیات هوای پاک ، بیمه شخص ثالث و ... در آنها لحاظ نشده است. تحویل خودرو با قیمت جدید برای متقاضیان 1401 با توجه به گزارش حسابرسی که ارائه شده ، خودروهایی که در سال 1401 و در قالب طرح یکپارچه پیش فروش خودروهای داخلی عرضه شد و متقاضیان ثبت نام کردند ، بر اساس قیمت‌های جدید ایران خودرو تحویل خواهد شد و این مورد در قراردادها نیز ذکر شده است.این افزایش قیمت پس از کسب مجوز شرکت ایران خودرو در تاریخ 20 فروردین‌ ماه 1402 از شورای رقابت ، صورت گرفت. بنابراین تمام کسانی که در این طرح ثبت نام کردند ، خودروها را به قیمت‌ مصوب جدید ، تحویل خواهند گرفت. برای دریافت / مشاهده جزئیات قیمت جدید به لینک زیر مراجعه کنید.


 
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد