مشروح خبر خودرو برابوس 600 Masterpiece

عکس
خودرو برابوس 600 Masterpiece

شرکت برابوس (تیونر آلمانی) اینبار سراغ می‌باخ S کلاس رفته و با اعمال تغییرات روی آن یک محصول متفاوت با نام برابوس 600 Masterpiece را عرضه کرد ، این شرکت عملیات تیونینگ توسط متخصصان خود را به فرآیند خلق یک اثر هنری تشبیه کرده است.

عکس 2- خودرو برابوس 600 Masterpiece

معرفی برابوس 600 Masterpiece


قوای محرکه brabus 600 masterpiece از یک پیشرانه 8 سیلندر که توانایی تولید 591 اسب‌­ بخار قدرت و 800 نیوتن‌متر گشتاور را دارد تامین میشود ، با توجه به این تغییرات صفر تا صد کیلومتر این خودرو فقط 4.5 ثانیه زمان میبرد و حداکثر سرعت آن بر روی 250 کیلومتر برساعت محدود شده است. تیونر آلمانی با در نظر گرفتن کیت بدنه برابوس برای محصول می‌باخ که قطعات فیبرکربن با روکش مات یا براق و جزئیات کروم تیره را شامل می­‌شود ، بر قابلیت کاربردی این قطعات هم تاکید کرده به طوری که ، این خودرو در تونل باد مورد آزمایش قرار گرفته تا تاثیر زیرسپری جلو برای کاهش نیروی رو به بالا در محور جلو و عبور بهتر جریان هوا از زیر بدنه ، اطمینان حاصل شود. با تغییراتی که در سیستم تعلیق بادی صورت گرفته فاصله کف برابوس 600 Masterpiece تا سطح زمین به میزان 20 میلی‌متر کاهش یافته است.

عکس 3- خودرو برابوس 600 Masterpiece

بخش ظاهری و کابین برابوس 600 Masterpiece


با ورود به داخل کابین استفاده از روکش چرم بسیار مرغوب در کف و بالای داشبورد را شاهد هستیم ، درحالی‌ که قطعات فیبرکربن نیز در نقاط مختلف دیده می­‌شود. نمای عقب برابوس 600 Masterpiece هم با خروجی‌­های مستطیلی اگزوز و باله بزرگ همراه شده همچنین از رینگ‌های 22 اینچی کروم تیره با طرح اختصاصی برابوس در زیر بدنه قرار گرفته و با تایرهای 265/35ZR22 و 305/30ZR22 سری P Zero ساخت پیرلی همراه شده است.

 
مطالب مرتبط

27 روز پیش

شرکت رینگ برادرز (Ringbrothers) در ایالت ویسکانسین با معرفی خودروهای کلاسیک...

یک ماه و 4 روز پیش

شرکت دانگ‌فنگ چندین زیر مجموعه دارد ، یکی از آن ها برند آئولوس - Aeolus که ...

یک ماه و 6 روز پیش

برند کایی یا همان کووین که بارها اسم آن را شنیده ایم توسط چری در سال 2014 ب...

یک ماه و 15 روز پیش

یکی از رانندگان مشهور اتومبیلرانی به نام اولیور لومبارد یک شرکت در فرانسه پ...