مشروح خبر معرفی خودرو گک ترامپچی GS3 Power

عکس
معرفی خودرو گک ترامپچی GS3 Power

سری بزنیم به گذشته در سال 2017 ، که کگ ترامپچی GS3 به طور رسمی معرفی شد و از آن استقبال خوبی شد همین امر باعث شد که اکنون ، نسخه Power مدل 2022 که از نظر ظاهری و جزئیات با نسخه استاندارد متفاوت است تولید شود.

عکس 2- معرفی خودرو گک ترامپچی GS3 Power

بخش فنی gac-trumpchi-gs3-power


نیروی محرکه این خودرو از یک پیشرانه 1.5 لیتری تامین می‌شود و در دو نسخه high و low موجود است ، در ادامه به مشخصات این دو نسخه اشاره کردیم نسخه low این نسخه توانایی تولید 163 اسب‌ بخار قدرت و 235 نیوتن‌متر گشتاور را دارد و این نیروی تولید شده را از طرق یک گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ ها منتقل میکند. نسخه high این نسخه توانایی تولید 169 اسب‌ بخار قدرت و 265 نیوتن‌متر گشتاور را دارد و این نیروی تولید شده را از طرق یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل میکند.

عکس 3- معرفی خودرو گک ترامپچی GS3 Power

امکانات و تجهیزات گک ترامپچی GS3 Power


نسبت به نسخه استاندارد بخش هایی تغییر کرده که در ادامه به این موارد میپردازیم ، در نمای ظاهری ، جلوپنجره ذوزنقه‌ای برعکس با نوارهای افقی کرومی و قسمت‌های آن با رنگ زرد تزئین شده ، همچنین از این رنگ در قسمت هایی از رینگ ها هم استفاده شده ، رنگ بدنه خودرو خاکستری است. ترامپچی GS3 Power در طول ، عرض ، ارتفاع به ترتیب 4350 ، 1825 ، 1685 میلی متر و فاصله بین دو محور نیز به 2560 میلی‌متر می‌رسد ، فضای صندوق 370 لیتر است. در تمام نسخه ها به جز نسخه پایه ، چراغ‌های جلو LED هستند ، چراغ‌های عقب به همان شکل ، چند ضلعی هستند و طراحی اگزوزها هیچ تغییری نکرده ، بالاترین نسخه گک ترامپچی GS3 Power مجهز به رینگ‌های 18 اینچی است ، در بخش عقب خودرو شاهد طراحی جدید لوگو POWER به جای لوگو انگلیسی Trumpchi هستیم که در قسمت پایین اضافه شده است. تغییرات به داخل کابین هم رسیده جایی که ، ترامپچی GS3 Power به صفحه‌نمایش دوگانه مدرن در ابعاد 10.25 و 7 اینچ مجهز شده ، تودوزی کابین به رنگ مشکی و زرد ، در برخی از ادوات داخل کابین تزئیناتی با فیبرکربن مصنوعی دیده میشود ، سیستم اتصال گوشی هوشمند هوآوی HiCar برای این خودرو در نظر گرفته شده که امکاناتی چون کنترل از راه دور خودرو ، خدمات امنیتی و ضدسرقت را پشتیبانی می‌کند.

 
مطالب مرتبط

20 روز پیش

خودرویی که در تصویر میبینید مختص مسابقات رالی است که در سال 1976 با نام فیا...

25 روز پیش

شرکت بی وای ‌دی که مالک برند تازه تاسیس دنزا است ، در نخستین همکاری خود با...

یک ماه و 2 روز پیش

چند ماهی است که ایکس‌پنگ P5 در چین به فروش میرسد ، اکنون این شرکت جهت ثبت س...

یک ماه و 4 روز پیش

در اکتبر 2021 بود که شرکت سایک اعلام کرد ، محصولات نشان R خود را به یک برند...