مشروح خبر کراس اور برقیAVATR 011 معرفی شد

عکس
کراس اور برقیAVATR 011 معرفی شد

سه شرکت چانگان ، هواوی و CATL با همکاری هم در نوامبر 2021 از یک کراس اور کوپه به عنوان کانسپت آواتر 11 رونمایی کردند ، اما نسخه نهایی این محصول اکنون معرفی شد ، بخش طراحی آن توسط چانگان در مونیخ و بخش فناوری­‌های آنلاین ، سیستم اطلاعات سرگرمی ، اکوسیستم ارتباطی خودرو با سایر دستگاه‌های هوشمند ، توسط هواوی و سایر قسمت ها توسطCATL تولید و مونتاژ خواهد شد و در سه ماهه سوم سال 2022 وارد بازار چین خواهد شد.

عکس 2- کراس اور برقیAVATR 011 معرفی شد

مشخصات AVATR 011


AVATR با هدف ساخت خودروهای برقی با قیمت بالاتر از سطح متوسط پا به عرصه تولید خودروهای برقی گذاشته ، اولین خودرو خود را در 4.88 طول ، 1.97 عرض ، 1.601 ارتفاع و 2.975 متر فاصله محوری طراحی و ساخته است. پلتفرم استفاده شده در آواتر 011 ماژولار CHN است ، که روی هر یک از محورها یک موتور برقی تعبیه شده که مجموع قدرت این موتورها 578 اسب بخار است. بخش تغذیه برق خودرو ، جایی که آواتر 011 از باتری لیتیوم یون به ظرفیت 90.4 کیلووات ساعت استفاده کرده ، که شعاع حرکتی 700 کیلومتر را فراهم میکند ، همچنین قابلیت شارژ سریع با جریان 240 کیلووات هم در دسترس است. فناوری خودران در این کراس اور توسط سه لیدار ، شش رادار میلی‌متری ، 12 حسگر فراصوت و سیزده دوربین در دسترس است.

عکس 3- کراس اور برقیAVATR 011 معرفی شد

طراحی ، تجهیزات و امکانات AVATR 011


طراحی بخش بدنه به گونه ای است ، که حس یک کراس اور را القاء میکند نه یک سدان ، آن هم به دلیل زاویه شیشه عقب و جدایی در صندوق از سقف و شیب انتهای بدنه است ، در ادامه به برخی از امکانات و تجهیزات آواتر 011 اشاره شده

  • ساب‌ووفر در میانه داشبورد
  • سقف پانوراما
  • سه نمایشگر دیجیتال در پشت فرمان
  • درهای بدون قاب
  • کنسول میانی
  • سه پد شارژ بی‌سیم
  • فرم منحنی و دو لبه داشبورد

 
مطالب مرتبط

20 روز پیش

خودرویی که در تصویر میبینید مختص مسابقات رالی است که در سال 1976 با نام فیا...

25 روز پیش

شرکت بی وای ‌دی که مالک برند تازه تاسیس دنزا است ، در نخستین همکاری خود با...

یک ماه و 2 روز پیش

چند ماهی است که ایکس‌پنگ P5 در چین به فروش میرسد ، اکنون این شرکت جهت ثبت س...

یک ماه و 4 روز پیش

در اکتبر 2021 بود که شرکت سایک اعلام کرد ، محصولات نشان R خود را به یک برند...