مشروح خبر معرفی خودرو الکتریکی شورولت بلیزر

عکس
معرفی خودرو الکتریکی شورولت بلیزر

جنرال‌ موتورز اعلام کرده که خودروی الکتریکی شورولت بلیزر با ظاهری جدید و به روز شده به زودی عرضه خواهد شد خودرویی که مجهز به پیشرانه‌ 2 لیتری توربوشارژ است.

عکس 2- معرفی خودرو الکتریکی شورولت بلیزر

معرفی شورولت بلیزر 2023


ظاهرا جنرال‌ موتورز در بخش پیشرانه دو گزینه پیش روی خریداران این خودرو الکتریکی گذاشته ، پیشرانه‌های 2 لیتری توربوشارژ یا V6 با حجم 3.6 لیتر ، در بخش ظاهری شاهد تغییراتی از جمله استفاده از جلو پنجره مشبک ، باز طراحی دریچه‌های گوشه‌ای ، حذف عناصر Y شکل و چراغ های جلو و عقب مثل همان طرح قبلی است. در شورولت بلیزر 2023 رینگ‌های جدید در ابعاد 18، 20 و 21 اینچ قابل ارائه است و خریدار حق انتخاب رینگ با رنگ های خاکستری Sterling متالیک ، آبی Fountain ، قرمز Radiant ، مسی Copper را دارد.

عکس 3- معرفی خودرو الکتریکی شورولت بلیزر

کابین و بخش فنی شورولت بلیزر


تغییری که در داخل کابین به چشم میخورد مختص نمایشگر است به طوری که از صفحه‌ نمایش لمسی 10 اینچی در میان داشبورد استفاده شده و قابلیت های Nightshift Blue در نسخه‌های RS و شارژر بی‌سیم در تمامی نسخه‌ها وجود دارد و دکمه‌های کنترلی همانند طراحی قبلی است . پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ این خودرو توانایی تولید 228 اسب‌ بخار قدرت را دارد اما پیشرانه V6 با حجم 3.6 لیتر ، می‌تواند 308 اسب‌ بخار قدرت تولید کند و این نیروی تولید شده از طریق یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

 
مطالب مرتبط

1400/12/08

صاحبان خودرو chevrolet کلرادو ZR2 میتوانند این آفرود را بسیار قوی تر از نسخ...

1400/10/18

جنرال موتورز وانت برقی شورولت سیلورادو EV را معرفی کرد که قرار است در تریم ...

1399/05/17

در جاده‌های فلوریدا جنوبی از این بعد شاهد یک شاسی بلند آف‌رود جیپ گلادیاتور...