مشروح خبر طراحی جدید کیا K9 مدل ۲۰۲۲

عکس
طراحی جدید کیا K9 مدل ۲۰۲۲

طی یک سال گذشته کمپانی کیا ظاهری لوکس و شیک و جذابتری به خودرو های خود بخشیده تمام این ویژگی ها را میتوان حضور افرادی چون یواخن پیزن، کریم حبیب و آلبرت بیرمن دانست چرا که این طراحان سابقه حضور در بی ام و دارند.

عکس 2- طراحی جدید کیا K9 مدل ۲۰۲۲

کیا K9 مدل ۲۰۲۲


مدل ۲۰۲۲ کیاK9 فیس‌لیفت نسل دوم K9 است که در سال ۲۰۱۸ رونمایی شده بود ، به گفته طراحان و مسئولان ، K9 لوکس‌ترین محصول کیا است و جزء سری سدان های پهن‌پیکر محسوب میشود ، مدل ۲۰۲۲ از K9 ابتدا در کره جنوبی عرضه خواهد شد.

عکس 3- طراحی جدید کیا K9 مدل ۲۰۲۲

نگاهی به تغییرات


در نگاه اولیه به این سدان لوکس از نمای روبه شاهد طراحی جدید سپر و چراغ ها و در جلوپنجره جزئیاتی به شکل V وجود دارد که از نظر بصری ، هماهنگ با طرح لوگو دیده می‌شود. دیگر خبری از ورودی هوا در طرفین سپر نیست ، رینگ‌های ۱۹ اینچ و چراغ پیوسته LED ، درپوش صندوق و سپر عقب متحول شده و جای پلاک تغییر کرده است.

عکس 4- طراحی جدید کیا K9 مدل ۲۰۲۲

پیشرانه


مدل ۲۰۲۲ از K9 دودیفرانسیل است و از موتور ۳٫۳ لیتر توربوشارژ که توانایی تولید ۳۷۰ اسب‌ بخار و گشتاور ۵۱۰ نیوتن‌متر را دارد ، با توجه به این ویژگی صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۸ ثانیه زمان میبرد و میانگین مصرف سوخت ۱۱ لیتر در صد کیلومتر خواهد بود.

قیمت

این سدان پهن‌پیکر و پرچم‌دار K9 که لوکس‌ترین محصول کیا محسوب میشود ، قرار است با آستانه قیمت ۶۴ هزار دلار در کره جنوبی عرضه شود.

 
مطالب مرتبط

1400/04/27

اگر به دنبال یک مینی ون با امکانات لوکس هستید پیشنهاد ما کیا کارنیوال های ل...

1400/03/01

اولین محصول شرکت کیا که به‌ عنوان یک خودروی الکتریکی ساخته شد EV6 بود ، نسخ...

1399/03/07

این روزها بازار اروپا خودروهای جدید و به روز را تجربه میکند که یکی از آن ها...

1398/11/29

یکی دیگر از شرکت هایی که در نمایشگاه ژنو از خودرو جدید خود رونمایی میکند شر...