خبرهای روز موتور سیکلت

  1. اسنو
  2. اخبار موتور سیکلت


موتور الکتریکی | متفرقه

شرکت داوینچی با هدف رقابت با موتور سیکلت‌های مجهز به پیشرانه 1000 سی‌­سی درونسوز ، اقدام به تولید محصول جدیدی به نام داوینچی DC100 کرده و قرار است در نمایشگاه CES از آن رونمایی کند.


بازدید : 308

موتور الکتریکی | متفرقه

از چند سال پیش تولید دوچرخه با سیستم تمام چرخ محرک آغاز شد تا به این رویا پایان داده شود ، اکنون شرکت جی‌ام‌سی با همکاری Recon Power Bikes، تولیدکننده دوچرخه‌های برقی اقدام به تولید دوچرخه برقی جی ام سی هامر EV کردند که یک دوچرخه الکتریکی تمام چرخ محرک است.


بازدید : 807

موتور الکتریکی | دوکاتی

امسال وظیفه تامین موتورسیکلت‌های برقی رده FIM Enel MotoE™ در فصل جدید مسابقات قهرمانی موتو جی­‌پی بر عهده شرکت دوکاتی است ، رونمایی ducati از مدل MotoE V21L در این امر بی تاثیر نبود.


بازدید : 378

موتور الکتریکی | دوکاتی

برند دوکاتی بیشتر در حوزه موتور سیکلت­‌های مسابقه‌­ای و سریع فعالیت دارد اما به تازگی وارد عرصه ساخت محصولات پاک شده که یکی از آن ها دوچرخه تاشو MG-20 است.دوکاتی سابقه ساخت چند اسکوتر و دوچرخه برقی همچون MIG-S را در کارنامه دارد.


بازدید : 554

موتور الکتریکی | متفرقه

شرکت برق (Barq) از محصول جدید خود که یک اسکوتر برقی است ، برای گسترش حمل و نقل برقی در خاورمیانه رونمایی کرد ، اسکوتر Rena Max حاصل همکاری شرکت برق ، رستوران زنجیره‌­ای Americana و پلتفرم تحویل در محل Jahez است. این استارت آپ که در شهر دوبی در امارات متحده عربی فعالیت میکند دو محصول دیگر از جمله پهپاد YAS 1 و یک دوچرخه برقی دارد.


بازدید : 1074

موتور الکتریکی | هارلی دیویدسون

چندی قبل خبر جدایی برند لایو وایِر از هارلی دیویدسون به گوش میرسید ، اکنون حاصل این قطع همکاری و استقلال برند لایو وایِر ، عرضه یک موتور سیکلت به نام S2 دِلمار LE است که ، در تیراژ یکصد دستگاه تولید می­‌شود که البته همگی قبلا با مبلغ 15 هزار دلار به فروش رسیده است.


بازدید : 696

موتور الکتریکی | هوندا

شرکت هوندا برای اینکه پا به پای شرکت ها در حوزه تولید موتور سیکلت کودکان قدم بردارد ، همکاری خود را با Greenger Powersports که یک استارت‌ آپ اهل کالیفرنیا است آغاز کرده و نتیجه این همکاری تولید موتورسیکلت برقی CRF-E2 است.


بازدید : 1313

موتور الکتریکی | یاماها

برای اولین بار شاهد حضور برند یاماها (yamaha) در تولید موتور سیکلت های برقی هستیم هر چند مدت‌ها پیش به عنوان تامین کننده قوای محرکه فعالیت میکرد ، طبق اضهارات مدیر یاماها ، موتور سیکلت Neo’s و E01 برای جلب نظر مشتریان بیشتر در قاره اروپا عرضه خواهد شد.


بازدید : 816

موتور الکتریکی | تریومف

گروه تریومف با مشارکت مرکز مهندسی ویلیامز یک موتور سیکلت برقی به نام تریومف TE-1 طراحی و تولید کردند اما طبق شنیده ها قرار نیست به تولید انبوه برسد ، تست و بررسی و آزمایشات از جمله ، حرکت در مسیرهای جاده‌­ای و پیست در مدت شش ماه انجام شده است.


بازدید : 638
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 9 از 9 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد