خبرهای روز خودرو

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


قیمت و شرایط فروش | تارا

شرکت ایران خودرو در اقدامی عجیب اصلاح و کاهش قیمت خودرو تارا دنده دستی را به نمایندگی های خود و به طور رسمی ابلاغ کرد.


بازدید : 571

قیمت و شرایط فروش | جک

محصولات چینی جک که در ایران توسط کرمان موتور تولید و به فروش میرسد جدیدا قیمت خودرو جک اس 3 را افزایش داده و برای آبان ماه 1400 فروش ویژه ای را در نظر گرفته است.


بازدید : 552

قیمت و شرایط فروش | متفرقه

در اقدامی عجیب و با همکاری یک شرکت ایرانی (سایپا) با یک شرکت چینی در سال های اخیر از ترکیب یک محصول قدیمی ژاپنی به نام نیسان جونیور با وانت چینی فودی لئون ، توانستند یک خودرو را به تولید برسانند و آن تحت عنوان وانت پادرا معرفی کردنند.


بازدید : 457

قیمت و شرایط فروش | متفرقه

گروه خودرو سازی سایپا اقدام به فروش فوری پنج محصول خود (کوییک معمولی - کوییک R - ساینا S - کوییک S) کرده ، شروع فرایند ثبت نام از دوشنبه، ۲۹ شهریورماه به مدت سه روز ادامه خواهد داشت ، طبق اخبار منتشر شده موعد تحویل این خودروها ۹۰ روزه است.


بازدید : 273

قیمت و شرایط فروش | فردا

فردا موتور شرایط پیش‌فروش محصولاتش را در تاریخ سوم مردادماه 1400 اعلام کرد ، ثبت نام در این طرح محدودیت زمانی ندارد.


بازدید : 762

قیمت و شرایط فروش | متفرقه

متقاضیانی که در قرعه کشی های محصولات ایران خودرو انتخاب نشده اند میتوانند در طرح فروش عادی خودروهای پژو پارس ، 207 سقف شیشه‌ای ، رانا پلاس و سورن پلاس که از ساعت ۱۰ صبح یک شنبه 10 اسفند ماه لغایت ۲۳:۵۹ سه‌شنبه ۱۲ اسفند به مدت سه روز آغاز میشود ثبت نام کنند. ایران خودرو اعلام کرده که موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه است و در دی ماه تا اسفند ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد شد قیمت نهایی این خودرو ها طبق زمان تحویل قید‌ شده در قرارداد خواهد بود.


بازدید : 1201

قیمت و شرایط فروش | متفرقه

برای عرضه محصولات شرکت سایپا به مصرف‌كنندگان واقعی و نمايندگی‌ های مجاز ، گروه خودروسازی سايپا طرحی در نظر گرفته که از امروز ۹ اسفند ماه از ساعت ۱۴:۰۰ شروع و تا ۲۴:۰۰ دوشنبه ۱۱ اسفندماه ادامه دارد


بازدید : 888

قیمت و شرایط فروش | وانت

به اطلاع متقاضیان محترم محصولات سایپا میرساند، شرایط پیش فروش نقدی اینترنتی خودروی ریچ به مناسبت دهه مبارک فجر به دلیل محدودیت در تراکنش پرداخت‌های اینترنتی به شرح جدول ذیل اصلاح و از روز سه شنبه مورخ 97/11/16 ساعت 10 صبح اعلام میگردد.


بازدید : 1013
فیلتر های جستجو
x
اخبار
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 8 از 8 ]
loading