خبر های مرتبط با خودرو چانگان

  1. اسنو
  2. اخبار خودروبازدید : 388

خودرو هیبریدی | چانگان

خودرویی که در این بخش خبری معرفی شده چانگان یونی-وی iDD به عنوان نسخه پلاگین-هیبرید یا PHEV از سدان لیفت‌ بک چینی است که از نظر ظاهری و فنی مورد بروزرسانی قرار گرفته ، این خودرو با قیمت 22 الی 27.4 هزار دلار از مارس 2023 به مشتریان تحویل داده خواهد شد.قرار است چانگان یونی-وی iDD در کنار دو عضو دیگر سری یونی یعنی شاسی‌­بلندهای یونی-کی و یونی-وی به مشتریان عرضه شود.


بازدید : 279

اخبار خارجی | چانگان

خودرویی که در تصویر میبینید یک کراس‌اور کامپکت با نام چانگان اوشان X5 Plus است که در بازه قیمتی 14,000 تا 16,500 دلار قرار دارد ، این خودرو بر اساس پلتفرم MPA چانگان ساخته شده است.این خودرو اولین بار در جولای 2020 در نمایشگاه خودرو چنگدو معرفی شد.


بازدید : 291

خودرو هیبریدی | چانگان

جدیدترین محصول برند چانگان که در رده D کراس اوورها قرار می گیرد با نام اوشان Z6 به مشتریان چینی معرفی شد ، با طراحی مدرن ظاهرا سهم بیش تری از بازار کراس اوورهای چین را میگیرد.


بازدید : 671

خودرو الکتریکی | چانگان

هر چقدر میگذرد تقاضا برای استفاده از خودروهای الکتریکی نسبت به خودروهای بنزین سوز بیشتر میشود و طبیعتا شرکت های خودرو ساز تلاش خود را برای ارائه امکانات بیشتر در خودروهای الکتریکی میکنند.لومین کورن نام محصول جدید شرکت لومین (Lumin) یکی از زیر برندهای چانگان است که در نمایشگاه پکن 2022 به طور رسمی رونمایی میشود.


بازدید : 700

خودرو الکتریکی | چانگان

بیشتر خودروسازها روی به تولید خودروهای برقی و هیبریدی آورده اند که چانگان هم به این سوی پیش میرود و از خودروی جدید برقی خود به نام بِن‌بِن E-star مدل 2022 رونمایی کرد که نسخه فول این خودروی کوچک 11,760 دلار قیمت دارد.


بازدید : 473

اخبار خارجی | چانگان

اگر به دنبال خودرو لوکس و اسپرت میگردید چانگان یونی‌تی اسپرت اینجاست! این نسخه بر گرفته از چانگان یونی‌تی (UNI-T) است که در سال 2020 به بازار چین عرضه شده بود.


بازدید : 1644
فیلتر های جستجو
x

صفحه 1 [ خبر 1 الی 7 از 7 ]
قطع اینترنت اتصال ندارید
اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
تلاش مجدد