خبر های مرتبط با خودرو آئودی

  1. اسنو
  2. اخبار خودرو


آئودی که در گذشته سابقه درخشانی در ساخت خودروهای اسپرت دارد اینبار با معرفی مدل RS3 مدل 2023 خواست روح مبارزه‌ طلب گذشتگان خود همچون آئودی کواترو را یاد آوری کند.در حال حاضر از مشخصات و قیمت این خودرو اطلاعاتی منتشر نشده است.


بازدید : 33

خودرو الکتریکی | آئودی

در این بخش خبری میرم سراغ یک شاسی بلند تمام الکتریکی که برای استفاده در رالی طراحی شده ، خودرویی که در مورد آن صحبت میکنیم آئودی RS Q E-Tron است.


بازدید : 484

اخبار خارجی | آئودی

همانطور که میدانید تنوع انتخاب در کلاس خودروهای لوکس محدود است اما به عنوان جدید ترین خودرو لوکس که هم در بخش سدان و هم هاچبک تولید میشود آئودی RS3 است.


بازدید : 512

تیونینگ MTM که در آلمان فعالیت میکند و دستی در تقویت کردن خودرو ها آئودی دارد اینبار سراغ آئودی RS6 آوانت رفته و توانسته پیشرانه آن را به ۱۰۰۱ اسب‌ بخار برساند.این محصول از آئودی که توسط MTM تقویت و بهینه‌سازی شده توانایی افزایش قدرت تا چهار مرحله را دارد. ۷۸۷ (۱۱ هزار دلار) ۸۱۲ (۱۶ هزار دلار) ۹۶۲ (۳۰ هزار دلار) تا ۱۰۰۱ اسب‌ بخار و گشتاور نهایی به ۱۲۵۰ نیوتن‌ متر می‌رسد.کاری که MTM کرده زمان صفر تا صد RS6 آوانت را به ۲٫۹ ثانیه رساند و نهایت سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت است.


بازدید : 551

اخبار خارجی | آئودی

کمپانی آئودی از نسخه R8 در حالی رونمایی میکند که 5 پیروزی در مسابقات نوربرگ‌رینگ داشته نام دیگر این مدل جهنم سبز است این خودرو از پیشرانه 5.2 لیتری خورجینی ۱۰ سیلندر تنفس طبیعی که میتواند 611 اسب بخار قدرت تولید کند استفاده میکند.


بازدید : 773

اخبار خارجی | آئودی

تیونر Nebulus و چند شرکت دیگر با همکاری هم از خودروی آئودی RS7 اسپرت ‌بک جدید که با استفاده از پیشرانه ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر توئین توربو قادر است ۹۴۲ اسب ‌بخار قدرت و ۱،۲۵۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند رونمایی کرد ، درحالی نسخه استاندارد آن می‌توانست ۵۹۲ اسب‌ بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن ‌متر گشتاور ارائه دهد.طرح رنگ بیرونی آن مشکی مات است.این خودرو بزرگ و مخصوص خانواده است.این سوپر اسپرت ۰ تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت را در زمان ۳/۵ ثانیه طی می‌کند.


بازدید : 676

اخبار خارجی | آئودی

کمپانی لامبورگینی محصول جدید با نام Essenza SCV12 با قدرت ۸۳۰ اسب ‌بخار که تنها ۴۰ دستگاه از آن تولید خواهد کرد و مخصوص پیست خواهد بود رونمایی کرده این کمپانی در این خودرو از استاندارد‌های لازم برای تردد در جاده‌های شهری استفاده نکرده اما مجهز به قدرتمندترین پیشرانه تنفس طبیعی است.


بازدید : 637

اخبار خارجی | آئودی

شرکت آمریکایی کریتیو بسپوک تیونینگ آئودی RS7 مدل ۲۰۱۶ را که خودرو اسپرت قدرتمندی است و از بدنه‌ی پهن ‌تر و کاپوت شفاف از جنس فیبر‌کربنی و موتور آن تقویت شده رونمایی کرده است که در این خودرو آئودی ، از کیت بدنه‌ ی پرایر دیزاین (Prior Design) استفاده شده است که شامل گِل‌ گیر‌های حجیم ‌تر به ‌همراه دامنه‌ های کناری می‌شود همچنین شاهد استفاده از رینگ‌های ۲۱ اینچی Rennen با رنگ نقره‌ ای و شیشه‌های دودی در این خودرو هستیم ، موتور چهارلیتری V8 این خودرو با بهره ‌بردن از دو توربو شارژر ، ۵۶۰ اسب ‌بخار قدرت تولید می‌کند.


بازدید : 586

اخبار خارجی | آئودی

پس از لغو برگزاری نمایشگاه ژنو این بار شاهد رونمایی از نسخه‌ی قدرتمند لامبورگینی اونتادور SVJ با قدرت ۷۹۹ اسب ‌بخار به صورت آنلاین هستیم که ظاهری اسپرت دارد و تنها ۳ دستگاه از آن تولید خواهد شد.


بازدید : 805

اخبار خارجی | آئودی

نسخه‌ی سفارشی لامبورگینی اوروس با نام وناتوس با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخار که بیشتر در این خودرو از فیبرکربنی استفاده شده است به‌صورت اینترنتی رونمایی شد.


بازدید : 670

اخبار خارجی | آئودی

تیونر منصوری از مدل تیونینگ شده‌ی آئودی RS6 آوانت ۲۰۲۱ که به یک سوپر واگن با قدرت بیش از ۷۰۰ اسب ‌بخار تبدیل شده پس از لغو نمایشگاه خودروی ژنو به صورت انلاین رونمایی شد.


بازدید : 672

اخبار خارجی | آئودی

شرکت ABT ، آئودی Q7 50 TDI را که یک خودروی دیزلی است ، تقویت کرده و قدرت آن را به ۳۲۵ اسب‌بخار رسانده این مدل از یک پیشرانه‌ی ۳ لیتری دیزلی استفاده می‌کند که توانایی تولید ۲۸۲ اسب ‌بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتون‌متر گشتاور را دارد


بازدید : 1003
فیلتر های جستجو
x
اخبار
[14] خودرو
برند
دسته بندی

صفحه 1 [ خبر 1 الی 12 از 14 ]
loading