مشروح خبر خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

بخش های این خبر ↓
اخبار خارجی

خودرو آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱

شرکت خودروسازی آکورا ژاپنی از خودروی اسپرت آکورا TLX تایپ S مدل ۲۰۲۱ با پیشرانه توربو شارژ ۳ لیتری خورجینی ۶ سیلندر با قدرت ۳۵۵ اسب‌ بخار و ۴۸۰ نیوتن ‌متر گشتاور رونمایی کرد این خودرو از جعبه‌دنده خودکار ۱۰ سرعته بهره میبرد.آکورا می‌گوید این مدل نمونه اولیه و هنوز در حال توسعه نهایی است. این شرکت همچنین آکورا TLX تایپ S را به رینگ‌های سبک‌ وزن سفارشی با طرح پره‌های Y شکل ، قفس غلت‌گیر و سیستم فرونشانی آتش مجهز کرده است.

در ادامه . . .

این خودرو به‌جای سیستم تعلیق متداول مک‌فرسون ، از سیستم تعلیق جلوی دوجناغی استفاده میکند.در این خودرو شاهد امکاناتی مانند قطعات تزئینی سیاه رنگ در اطراف جلو پنجره ، اسپلیتر جلو ، اسپویلر عقب و دیفیوزر تجهیز می‌شود.
در بیانیه آکورا آمده است:
مسابقه یکی از ویژگی‌های کلیدی عملکرد و DNA آکورا به شمار می‌رود. در طی ۹ سال گذشته ، آکورا از مسابقات پایکس پیک هیل کلایمب به‌عنوان فرصتی برای رشد مهارت‌های مهندسان جوان خود و بستر تست فناوری‌های عملکردی آینده در خودروهای تولیدی استفاده کرده است. تیم مسابقه‌ای Acura Pikes Peak از جمعی از مهندسان داوطلب تحقیق‌ و توسعه تشکیل شده است و مسئولیت کلیه جنبه‌های این مسابقه از جمله توسعه خودروها ، آمادگی برای مسابقه ، پشتیبانی کارکنان و هدایت خودروهای مسابقه‌ای به خط پایان را بر عهده دارد.

 
مطالب مرتبط

یک ماه و 7 روز پیش

شرکت نیو از ششمین محصول خود به نام ET5 رونمایی کرد و ظاهرا این خودرو آماده ...

یک ماه و 10 روز پیش

نسل جدید خودرو جنسیس G90 که مجهز به پیشرانه 3.5 لیتری V6 (با سوپرشارژ برقی)...

1400/09/05

سری بزنیم به گذشته شرکت مولِن (Mullen Technologies) که در ایالت کالیفرنیا و...

1400/09/02

در پی تحریم های صنعت خودرو تاکنون شرایط کار برای ژاپنی ها فراهم نبود وگرنه ...