مشروح خبر نسخه جدیدی از شاسی‌ بلند اسکلید

عکس
نسخه جدیدی از شاسی‌ بلند اسکلید

خودرویی که در تصویر میبینید فقط 30 دستگاه از آن تولید خواهد شد ، داریم در مورد کادیلاک اسکالید نسخه White Sport صحبت میکنیم خودرویی آمریکایی اما برای بازار ژاپن عرضه میشود.

عکس 2- نسخه جدیدی از شاسی‌ بلند اسکلید

معرفی کادیلاک اسکالید نسخه White Sport


این خودرو که بر اساس آخرین ویرایش تیپ Sport طراحی شده به جای آنکه بدنه تمام مشکی باشد ، با رنگ سفید کریستالی 3 پوششه و ریزه‌کاری‌های مشکی در جلوپنجره ، پنل‌های پایین بدنه ، دور پنجره‌ها و البته ریل سقفی طراحی شده است.با ورود به داخل کابین استفاده از چرم جت بلک با رنگی کاملاً متضاد را شاهد هستیم ، همچنین بخش هایی از کابین با تریم چوبی پوشانده شده است. بیانیه مطبوعاتی کادیلاک ترکیب رنگ بدنه سفید روشن و جلو پنجره مشکی شخصیتی بی‌باک و قدرتمند را به نمایش گذاشته است. مالکان می‌توانند از یک رانندگی بی‌نظیر و عالی با عملکردی سخاوتمندانه در کنار انبوهی از فناوری‌های پیشرفته لذت ببرند. قوای محرکه کادیلاک اسکالید در نسخه استاندارد از یک پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر V شکل سری EcoTec3 تامین میشود که توانایی تولید 420 اسب‌ بخار قدرت را در 5600 دور در دقیقه و 623 نیوتن‌متر گشتاور را در 4100 دور در دقیقه را دارد.

عکس 3- نسخه جدیدی از شاسی‌ بلند اسکلید

قیمت کادیلاک اسکالید نسخه White Sport


قیمت پایه خودرو کادیلاک اسکالید نسخه White Sport از 126 هزار و 700 دلار آغاز می‌شود و به هر خریدار یک پکیج مخصوص گلف نیز هدیه میشود.

 
مطالب مرتبط

یک ماه و 5 روز پیش

اکثر شرکت ها خودروهای خود را برای بازار چین عرضه یا معرفی میکنند ، شرکت کاد...