مشروح خبر کراس‌اور برقی فایفان R7 معرفی شد

عکس
کراس‌اور برقی فایفان R7 معرفی شد

در اکتبر 2021 بود که شرکت سایک اعلام کرد ، محصولات نشان R خود را به یک برند جدید به نام فایفان تبدیل خواهد کرد ، اکنون یک خودروی جدید به نام فایفان R7 را معرفی کرد ، که در دو نسخه تک و دو موتور برای بازار چین تولید می شود ، البته در حال دریافت مجوزهایش از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین است.

عکس 2- کراس‌اور برقی فایفان R7 معرفی شد

شاسی‌­ بلند میان­‌سایز R7


در نمایشگاه گوانگژو 2021 شاهد حضور این برند با دو محصول بودیم ، این خودرو روی پلتفرم R-TECH شکل گرفته و جزئیاتی از آن منتشر نشده ، ابعاد بدنه فایفان R7 در طول ، عرض ، ارتفاع و فاصله بین محورها به ترتیب 4.9 ، 1.925 ، 1.655 و 2.95 متر اعلام شده است. زیر کاپوت این خودرو الکتریکی در نسخه تک موتور ، یک پیشرانه­‌ به قدرت 335 اسب­‌ بخار برای محور عقب و برای نسخه دو موتور قدرت این پیشرانه به 335 و 200 اسب­‌ بخار برای محورهای عقب و جلو میرسد.

عکس 3- کراس‌اور برقی فایفان R7 معرفی شد

تجهیزات و امکانات فایفان R7


در بخش ظاهری طراحی سقف به شکل گنبدی ، استفاده از دستگیره­‌های مخفی شونده ، طراحی جدید برای مسیر جریان هوا در سپرهای عقب و فرم چراغ های عقب ، جلوپنجره بدون منفذ ، چراغ‌های باریک جلو ، رینگ‌های چند پره دورنگ و طراحی بدنه به شکل فست‌بک را شاهد هستیم. طبق ادعا شرکت سازنده امکاناتی چون باتری های ایمن ، 33 دوربین و رادار در نقاط مختلف بدنه ، قابلیت ‌های ارتباطی با استفاده از تراشه کامپیوتری NVIDIA DRIVE AGX Orin ، رابط کاربری Galaxy Full Stack Solution را برای سیستم اطلاعات سرگرمی ، شارژ سریع برای فایفان R7 و حسگر لیدار روی سقف تعبیه شده ، feifan r7 نخستین خودروی تولید انبوه مجهز به لیدار ساخت لومینار است ، همچنین نخستین خودروی کاملاً برقی مجهز به چراغ‌های لیزری جلو است.

عکس 4- کراس‌اور برقی فایفان R7 معرفی شد

قیمت و زمان عرضه


در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از سوی شرکت ، برای زمان عرضه و قیمت این کراس‌اور برقی در دسترس نیست اما احتمالا در نیمه دوم سال جاری رونمایی و وارد بازار شود.

 
مطالب مرتبط

11 روز پیش

خودرویی که در تصویر میبینید یک سوپر اسپرت در قالب یک خودروی کلکسیونی به درخ...

11 روز پیش

یکی از علت هایی که برند سرس اقدام به تولید نسخه جدید از خودروی M5 کرده ، فر...

13 روز پیش

خودرویی که در تصویر میبینید ساخت شرکت ایکس‌ پنگ (XPeng) است ، ایکس پنگ G9 ن...

14 روز پیش

شرکت بایک روژیانگ به صورت قراردادی وظیفه تولید خودروی برقی ایزی Vc را بر ع...